ניהול מסדי נתונים DBA

תוכן עניינים

למרות שלכאורה, מגמת הביג דאטה לא הפתיעה אף אחד (הכיוון היה ברור וזוהה כבר לפני שנים), בכל זאת, ארגונים מוצאים את עצמם מסתבכים כאשר הם מתמודדים עם שרתים, מסדי נתונים וכל מה שמגיע יחד איתם לארגון. שרתי SQL מאתגרים את הארגונים המשתמשים בהם, החל משלב ההתקנה (התקנה יציבה חיונית לפעילות תקינה) דרך הניהול והתחזוקה שלהם וכלה בטיפול בתקלות שונות, אשר עלולות להופיע, גם כאשר כל השלבים הקודמים מבוצעים באופן מקצועי.

ארגונים בינוניים וקטנים, אשר אינם מחזיקים צוות IT משלהם, מתקשים להתמודד עם האתגרים הניצבים בפניהם, ולכן, עומדת בפניהם האפשרות לשכור שירותי ניהול מסדי נתונים במיקור חוץ (אאוטסורסינג) מחברה מקצועית המתמחה בתחום. אולם, גם כאן, מאחר ומדובר בכלי העבודה החשוב ביותר של הארגון, יש לבצע את הסינון בקפדנות רבה.

כמובן שתמיד מומלץ להעדיף חברה אשר מסוגלת להעניק לכם שירותי ניהול מסדי נתונים החל מהשלב הראשון הכולל אפיון (סקר DBA SQL) ועד לתחזוקה השוטפת, הניטור והטיפול במקרה של תקלה קלה או תקלה חמורה (המצריכה התאוששות מאסון). למרות שבחירה כזו אינה קלה, מדובר בהרבה יותר מאשר בחירת סתם עוד חברה שמספקת לארגון שלכם שירותים, מדובר במי שמחזיק בידו את המפתח לרציפותה של כל הפעילות העסקית שלכם הנשענת על אותם מסדי הנתונים. לכן, הבחירה ראוי לה שתהיה קשה ותתקבל בכובד ראש הנדרש

תוכן עניינים

הכתבה הועילה לכם? שתפו...

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן