מיקור חוץ שירותי מחשוב – שיפור מערך המחשוב הארגוני

תוכן עניינים

למערך המחשוב בארגון שלכם יש תפקיד מרכזי וברור בהתנהלות השוטפת ובשגרת היום יום של העסק – לשרת את העובדים באופן שוטף וללא השבתות לאורך שעות העבודה.

אם אתם מוצאים מזהים השבתות רבות שלא מקבלות מענה מהיר, אבטלה סמויה ב והספק נמוך מצד העובדים שלכם כתוצאה מהשבתות רבות והעדר משאבים מתאימים במערך המחשוב – הגיע הזמן לשפר את מערך המחשוב בארגון שלכם.

אין מה לעשות – המציאות העסקית של היום מחייבת שימוש במערכות מחשוב שעובדות לצורך תפקוד תקין ועמידה ביעדים התובעניים של העידן הנוכחי. אם אתם מוצאים את עצמכם מתמודדים בשגרת היום יום שלכם עם קריסה של מערכת המחשוב, נפילה של שרתים וחוסר יכולת לתפקד, אתם מפסידים כסף.

מערכת המחשוב צריכה להיות זמינה תמיד לשרת את העסק בצורה נאמנה. אין צורך להתחיל לכתוב מודעה ולנסות לגייס מערך מחשוב שלם – זה יקר, לא כלכלי והאמת? מיותר. 

מה הפתרון שלנו?

אנחנו בחברת ERG מבצעים מיקור חוץ מלא עבור עסקים במגוון רחב של ענפי המשק, בתחום ה IT לטובת פיתוח מערכות מידע, אנשי סיסטם, מומחי מסד נתונים והפעלת HelpDesk.

אנחנו מבינים את החשיבות של תפקוד מלא, ללא תקלות מסביב לשעון עבור עסקים רבים ולכן אנחנו מפעילים שירותים ברמת זמינות מרבית, ברמת שירות מקצועית, אחראית ויעילה, כדי לתת לכם את הטוב ביותר.

לקבלת מידע נוסף השאירו פרטים

מה זה מיקור חוץ?

מיקור חוץ הוא שירות חיצוני אשר ניתן לעסק שלכם, בלי שתצטרכו לבצע גיוס והשמה של עובדים, לשלם להם משכורת ולהכשיר אותם לתפקיד.

אתם יכולים לבצע מיקור חוץ בשלל תחומים – זה יכול להיות רואה חשבון או עורך דין, למקרים בהם אין צורך בעורך דין וברואה חשבון “צמודים” ועד שירותים טכנולוגיים כמו שירותי מחשוב, ענן, אבטחת מידע ועוד.

מיקור חוץ מאפשר לכם לשכור את מיטב בעלי המקצוע בתחום, בלי לשלם להם משכורת חודשית, כדי לקבל שירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, במחיר נוח. משתלם, לא?

לקריאה נוספת אודות מהו מיקור חוץ >>

איפה אנחנו נכנסים לתמונה בשיפור מערך המחשוב שלכם?

כדי לתת לכם שירותי מחשוב איכותיים, אנחנו מקפידים להתאים את הפתרונות שלנו בצורה מדויקת ככל הניתן לצרכים שלכם, למספר העובדים בצוות שלכם, לרמת המומחיות שיש לצוות שלכם בתחום המחשוב, לרמת הליווי הנדרש באופן שוטף, לשיטות ההפעלה והבקרה ולרמת המומחיות הנדרשת לצורך הפעלת המערכות שלכם. בקיצור, אפיון מלא לצרכים ולדרישות שלכם.

לאחר מכן אנחנו יכולים להתאים לכם באופן אישי את הפתרונות הרצויים:

  • מרכז תמיכה – מספק מענה למשתמשי הקצה שלכם בתחום IT ובמוצרים טכנולוגיים שונים
  • אנשי פיתוח תוכנה – עומדים לרשותכם בהתאם לצורך 
  • אנשי סיסטם – מיטב מנהלי הרשתות, מומחי תקשורת ואבטחה מנהלים עבורכם את מערך המחשוב ומספקים תמיכה מלאה לפי הצורך.
  • אנשי DBA – מייצרים עבורכם מערכות מידע מהירות ובטוחות, עורכים בדיקות ביצועים, פותרים בעיות ומבצעים תחזוקה שוטפת.

לסיכום

מיקור חוץ שירותי מחשוב עם חברת ERG מבטיח לכם שקט בידיעה שאתם מקבלים את שירותי המחשוב שלכם מבעלי מקצוע, הטובים ביותר, שדואגים להתחדש ולהתעדכן בכל הקשור לעולם הטכנולוגי. 

כתוצאה מכך, אתם יכולים להמשיך לעשות את העבודה שלכם, שאתם אוהבים וכל כך טובים בה, על הצד הטוב ביותר, בלי דאגות ובלי חששות.

עם ניסיון של מעל 20 שנה בפתרונות מיקור חוץ טכנולוגיים להייטק, אנחנו יכולים להבטיח לכם שאתם תהיו בידיים טובות ובטוחות – גם כי אנחנו טובים במה שאנחנו עושים וגם כי אנחנו באמת אוהבים את זה.

צרו קשר למידע נוסף!

מעוניינים במידע נוסף? צרו אתנו קשר כבר היום והעבירו את העסק שלכם לשירותי ענן

תוכן עניינים

הכתבה הועילה לכם? שתפו...

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן