שירותי מחשוב במיקור חוץ

הגיע הזמן להתקדם ולקבל שירותי מחשוב במיקור חוץ מחברת מחשוב מקצועית ומנוסה.

כבר מעל 20 שנה שאנחנו מספקים שירות רציני, מקצועי, אמין וכן גם יעיל תקציבית.

הצטרפו גם אתם למאות לקוחות מרוצים שמקבלים שירותי מחשוב במיקור חוץ.

מה אנחנו עושים ?   

כחברה מובילה לשרותי מיקור חוץ בתחום ה IT – אנחנו מספקים מיקור חוץ טכנולוגי מנוהל בתחומים הבאים:

אנשי סיסטם ומנהלי רשת, טכנאים ואנשי תמיכה, מומחי תקשורת ואבטחה, מומחי DBA, מתכנתים ושירותי מרכז תמיכה.

אנחנו גמישים ומרכיבים לכול לקוח את הפתרון בשילוב יכולות של – מנהלי רשת וטכנאים, מרכז תמיכה, מומחי אבטחה ותקשורת וניהול / ייעוץ IT במידה ונדרש.

 

למה לבחור בנו ?  

כי אנחנו נושמים ואוהבים טכנולוגיה.

כי אנחנו ספק אמין ורציני שיבטיח לכם איכות ושקט נפשי.

כי אנחנו נבין את הצרכים שלכם ונתאים פתרון מיקור חוץ לצרכים המדוייקים שלכם – ברמת הידע המקצועי, הקף המשרות, כמות הצוות, נשלב תמיכה על ידי מומחים דרג ב שלנו ועד לרמת ניהול IT במיקור חוץ.

 

איך מתקדמים ?    

פשוט – לא צריך לחכות, לא צריך להמשיך לסבול משירות לא מקצועי ולא אמין. 

הגיע הזמן להתקדם למיקור חוץ שעובד. מיקור חוץ של פתרונות מחשוב שיספקו לכם שקט.

צרו איתנו קשר ונתאם שיחה, מבטיחים שתתרשמו.

לקוחות שבחרו בנו

בואו נדבר

הצעד הראשון שלכם להתחבר לשירותי מחשוב לעובדים

אודות ERG

0 +
שנות ניסיון
% 0
לקוחות ממליצים
0
מומחי מחשוב
7/ 0
מסביב לשעון

חברת ERG עוסקת מאז 1999 במיקור חוץ של פתרונות מחשוב לארגונים. 

אנחנו מספקים שירותי מחשוב מנוהלים כולל: ניהול רשתות, פתרונות ענן, אבטחת מידע ושירותי מרכז תמיכה תחת אחריות אחת.

כחברת מחשוב מובילה עם מעל 20 שנות ניסיון ומאות לקוחות ממליצים אנחנו שמחים לאפשר לכל לקוח שלנו ליהנות ממערכות מחשוב יציבות ומשירותי מחשוב ברמה המקצועית הגבוה ביותר.

נשמח להבין את הצרכים שלכם ולהפעיל עבורכם סביבת מחשוב שתאפשר לכם להתרכז בעבודה.

הגיע הזמן להתקדם למערכת מחשוב יציבה וליהנות משרות מקצועי וזמין.

למה לבחור בנו?

1

מקצועיות:

 • מיקור חוץ טכנולוגי מחברה מתמחה בהייטק וטכנולוגיה, עם צוות מקצועי ותיק, ניסיון עשיר, ראייה רחבה ואחריות שוטפת מלאה
 • צוות מומחים דרג ג’ לנושאי פיתוח, תשתיות, תקשורת אבטחה ו-DBA
 • מנהל לקוח צמוד בעל ניסיון, ראייה רחבה בזמינות מלאה ובקשר שוטף עם הלקוח

2

גמישות:

 • התמחות באספקת פתרונות מיידיים
 • מציאת פתרונות ארוכי טווח, יעילים ועמידים
 • התאמה אופטימלית לצרכי הארגון מבחינת גודל הצוות, היקף השעות, הכלים והפתרונות האופציונליים

3

ניסיון:

 • חברת ERG מתמחה, כבר מעל 20 שנה בפתרונות מיקור חוץ הייטק טכנולוגיים – ראינו הכל, עשינו הכל (כמעט)
 • עבדנו (ואנחנו עובדים גם כעת) עבור מגוון לקוחות גדולים ובינוניים, מתמחים בשלל פתרונות טכנולוגיים לכל צורך, לכל מטרה ולכל מערכת

4

בקרה וניהול (ISO):

 • כפיפות לתהליכי הבטחת איכות שמאפשרים לנו לספק פתרונות ברמת איכות גבוהה במיוחד
 • נהלי עבודה שוטפים
 • בקרות עבודה

איך זה עובד?

1

הבנת צרכים

שלב זה מאפשר לנו להבין את הצרכים שלכם ולתרגם אותם לטכנולוגיות הנדרשות, היקף המשרות הנדרש, תהליכי ניהול שוטפים וצוות מומחים מלווה. בשלב זה מוגדר גם תהליך ההפעלה כולל תהליכי חפיפה, הדרכות והגדרת מדדי איכות למעקב.

2

אישור הצוות

לכל ארגון יש קצב וייחוד משלו ואישור צוות העבודה על ידי הלקוח הוא שלב חשוב בהתאמת הפתרון לא רק מקצועית אלא גם ברמה האנושית

3

הפעלה

הגיע הזמן להתחיל לעבוד. תהליכי החפיפה והלימוד שהוגדרו בשלב 1 מיושמים על מנת לאפשר התחלת עבודה חלקה ובטוחה.

4

ניהול ובקרה

אחת לתקופה מתבצע ניתוח של הפעילות יחד עם הלקוח לטובת ביצוע שינויים ושיפור מתמיד של רמת הפתרון.

וידאו שירותי מחשוב לעסקים
נגן וידאו

שאלות נפוצות בנושא מיקור חוץ

זה החלק הכי פשוט. השותפים ב ERG ישמחו לשוחח ולהפגש איתכם, לברר את הצרכים והבעיות ולהציע פתרון.

פשוט תתקשרו או תשתמשו בטופס צור קשר. משם אתם בידיים טובות.

אנחנו בהחלט לא הפתרון הכי זול בשוק אבל גם כמו שסבתא ויוי זכרונה לברכה הייתה אומרה שהולכים לרופא שיניים לא מחפשים את הכי זול או בגרסא אחרת מה שקונים בזול בדרך כלל עולה ביוקר.

אנחנו ספק מקצועי ומנוסה והמחירים שלנו הוגנים.

20 שנות ניסיון . אנחנו מספקים שירות ללקוחות לחברות ציבוריות, חברות הזנק, משרדי עורכי דין, משרדי ראיית חשבון, מפעלי ייצור, חברות שיווק והפצה וחזרות הזנק. בכול תחום אנחנו מכירים את מערכות המידע הנפוצות, צרכי העובדים במשרד ובשטח, דרישות אבטחה ורגולציה. אנחנו יודעים מה אחרים עושים ומה עובד. 

 ברשימת הממליצים המקוצרת שלנו באתר תוכלו למצוא חברות מוכרות שעובדות איתנו כבר שנים. חברות שסומכות עלינו כספק מחשוב מקצועי, רציני ואמין.

לקוחות ממליצים

5 תחומים שאפשר להוציא למיקור חוץ IT

בעשורים האחרונים העולם משתנה – הוא הופך לגמיש יותר, וגם בשנת 2021 הוא ממשיך להסתגל ומתאים את עצמו לצרכים ולמציאות המשתנה. התחום העסקי, בהתאם, נדרש להתאים את עצמו לדרישות. לכן, הגישה הקלאסית, בה כל הפעילות התנהלה בתוך ובשליטת הארגון, פינתה את מקומה לגישה מתקדמת יותר – הוצאת חלק מהתחומים למיקור החוץ.מיקור חוץ (אאוט-סורסינג) מאפשר לארגון להתמקד בתחומים בהם הוא מתמחה, ולהוציא מתוכו לקבלן חיצוני את תפעול הפעילויות שאינן נמצאות בעצם מהותו.
מיקור החוץ יכול להגיע בצורה של קבלן משנה עצמאי (פרילנסר) או חברת כוח אדם המתמחה בתחום הנדרש.

מאחר ומדובר בעקרון מוצלח ויעיל, המקל על ארגונים, ניתן למצוא מיקור חוץ כמעט בכל תחום אפשרי.

הנה מספר דוגמאות נפוצות, שיראו לך כיצד מיקור חוץ יכול להקל על עבודת הארגונים:

שירותי ליסינג

בעבר, ארגונים גדולים אשר נזקקו לציי רכב משמעותיים נאלצו להחזיק בתוך הארגון מחלקה שלמה שזה היה תפקידה: להחליט אילו רכבים לרכוש, להשוות תנאי פוליסות ביטוח בין חברות הביטוח השונות, לבסס התקשרויות עם מוסכי שירות ושירותי גרר ועוד. כיום, רוב הארגונים הגדולים מטילים את המלאכה המורכבת והמסובכת הזו על חברות הליסינג.

שירותי מחשוב

בעבר, ארגונים קטנים אשר אינם ארגוני היי-טק במוצהר ובכ”ז נזקקו לשירותי מחשוב, נאלצו להסתפק בידע הקיים של אחד העובדים שעשה טובה, ובנוסף לתפקידו המקורי – גם טיפל במחשבים. ארגונים גדולים – נאלצו להחזיק מנהל IT שכיר במשרה חלקית או מלאה. אף אחת מהדרכים לא סיפקה את הפתרון הנדרש – ידע מקצועי וזמינות שוטפת. שירותי מחשוב במיקור חוץ מבטיחים לארגון (בלא קשר לגודלו) שירות שוטף וזמין, בלי כאב הראש הכרוך בהעסקה.

קראו עוד: מיקור חוץ שירותים מנוהלים

קייטרינג

בעבר, הארגונים והמפעלים הגדולים החזיקו מטבח, צוות מטבח מלא וכן הלאה. כיום, שירותי ההסעדה במיקור חוץ מאפשרים לארגונים לספק לעובדים ארוחות צהריים מגוונות, טריות וחמות, במגוון סגנונות בישול וללא כאב הראש של תפעול מטבח בתוך הארגון עצמו.

כספים

עבור ארגונים אשר אינם זקוקים למנהל חשבונות במשרה מלאה, מיקור החוץ של אנשי כספים “חיצוניים”, אשר נבחנו בקפידה על ידי חברות ההשמה המפעילות אותם, יכול להוות פתרון מעולה. לא רק שהוא חוסך לארגון את העלות השוטפת של משכורות לחשב שכר/מנהל חשבונות, הוא אף חוסך לו את כאבי הראש של בחירת האדם המתאים, שבידיו יופקד העורק הראשי של הארגון – הכסף.

מוקדי שירות לקוחות, מוקדי מכירות וכד’

בחירה והכשרת אנשי מקצוע בתחום המענה הטלפוני והפרונטלי עורכת זמן רב ודורשת משאבים, אשר לא כל ארגון ערוך להם (או מוכן להיכנס למשימה). מיקור חוץ של מוקדים כאלה בשלמותם (בארגון עצמו או במוקד מרוחק) מאפשר לארגון להישאר בקשר שוטף עם לקוחותיו, ללא החסרונות הנילווים להפעלת מוקד כזה (עלויות, זמן וכו’).

 
לסיכום, מיקור חוץ מאפשר לארגון שלך להתמקד במה שהוא עושה הכי טוב, במה שמייצר את ההכנסה השוטפת שלו. בביצוע הפעילויות המשניות – הזניחות, תוכל להיעזר במיקור חוץ מקצועי, בכל תחום שתזדקק לו.

חברת מיקור חוץ טכנולוגי גדולה ומובילה

אם אתם מחפשים חברת מיקור חוץ בעלת ניסיון רב, המספקת שירותים למגוון חברות וארגונים במשק הישראלי מזה שנים רבות, הגעתם למקום הנכון. אנו יודעים לתפור פתרונות מדויקים לצרכי הלקוח, החל בכמות כוח האדם הנדרש ורמת המומחיות שלו, דרך הליווי השוטף ועד לאספקת פתרונות ושיטות הפעלה ובקרה מתקדמות. חברתנו מספקת שירותי מיקור חוץ מלאים בתחומי הסיסטם, פיתוח תוכנה ומערכות מידע, הפעלת HelpDesk ומומחי מסדי נתונים. כל זאת מתוך הבנת האחריות המוטלת על כתפינו, הטמעת פתרונות אפקטיביים בהתחשב בלוחות הזמנים, עבודה בשקיפות מלאה ובאופן צמוד וקרוב, וכמובן – מתן מענה אופטימאלי לצרכיכם.

איך אנחנו עושים את זה?

על מנת לספק שירותי מיקור חוץ מחשוב התפורים במדויק לצרכיכם, עלינו כמובן להכיר אתכם, את החברה או הארגון, את המחלקות, את הטכנולוגיות, המוצרים והרעיונות, ואת הצרכים המשתמעים מכך. על כן, אנו מתחילים בתהליך היכרות הכולל סריקה מקיפה של הארגון מבחינת הגדרה של הטכנולוגיות הנדרשות, היקף השעות וגודל הצוות הדרוש לכם, ותהליכי הניהול השוטפים. ולאחר שנבנים עבורכם הפתרונות ההולמים אנו מקפידים על עבודה בשקיפות מלאה, לרבות פגישות סטאטוס, מעקב ובקרה, דיווחים שוטפים וסיכומים חודשיים, והכל ברוח העיניים, ברוח טובה והסברים ממצים ומובנים.

דרך עבודה זו, ביחד עם הרמה המקצועית הגבוהה של חברתנו, הובילו ליצירת מוניטין מצוין ולהגדלה מתמדת של מעגל הלקוחות. כיום, אחרי 18 שנה של מומחיות בתחום, אנו מספקים שירותי מיקור חוץ טכנולוגיים לחברות תוכנה, הייטק ולואו טק, חברת תעשייה מסחרית, משרדי ממשלה ולקוחות נוספים שיודעים שהם מצויים בידיים טובות ונאמנות.

משפרים את שירות הלקוחות שלכם

כאמור, ERG היא חברת מיקור חוץ המספקת קשת רחבה של שירותים בתחום, אשר חלקם מיועדים לשפר את המענה שאתם נותנים ללקוחות, למוצרים ולמשתמשים שלכם. אחד מהם הוא מרכז ייעודי להפעלה של מוקדי תמיכה, HelpDesk, הזמין כל בכל יום מסביב לשעון ומאויש על ידי צוות מקצועי נרחב. המרכז שלנו מקבל קריאות ומבצע טיפולים, מעדכן אתכם בכל הפרטים הרלוונטיים ובמידת הצורך גם מפעיל ספקים צד שלישי. כל זאת תוך שמירה על בקרת איכות ISO ונהלי עבודה תקניים, לרבות ביצוע הדרכות פנימיות מעת לעת כך שתזכו למענה הטוב ביותר מהצוות שלנו.

שירות משמעותי נוסף שאנו מספקים בתחום הוא מוקד תמיכה סיסטם התומך במגוון רשתות ומשתמשי קצה, ביניהם קשת רחבה של תחנות, שרתים, תוכנות גיבוי וגיבוי בענן, אבטחה, חומרה ומוצרי תוכנה. כך לדוגמא, הצוות המקצועי שלנו מספק תמיכה לאפליקציות שלכם בשדרוגים והתקנות, ומספק מענה מיידים למוצרים ולחומרה שלכם.

כל זאת בהתחייבות לתגובות מהירות לפי חומרת התקלה, כאשר הנתונים מראים ש- 9 מכל 10 קריאות אנו מצליחים לפתור בתוך 20 דקות בממוצע. גם כאן, אתם זוכים למענה בכל ימות השבוע ומסביב לשעון מטעם אנשי מקצוע מנוסים בהתאם לצרכים, עם נהלי עבודה אפקטיביים ומגוון רחב ביותר של שירותים. בין היתר, אתם נהנים מתחזוקה שוטפת של מערכות, הוספה וגריעה של משתמשים, הכנסות ו/או פרמוטים של תחנות, בדיקות שחזור ובדיקות בקרה תקופתיות.

אין ספק ששירות זה משפר באופן מהותי את האפקטיביות וחוסך בעלויות העסקה, עם גמישות אופטימאלית מבחינת כוח האדם.

מגוון שירותים נוספים

אם אתם מחפשים שירותי מיקור חוץ מחשוב תוכלו לקבל מאיתנו עוד קשת רחבה של פתרונות. כך למשל, אנו מספקים שירותי מיקור חוץ DBA למעוניינים ליהנות ממערכות מידע מהירות, מאובטחות ויציבות, בעלות מסדי נתונים מתוכננים היטב, עם אנשי מקצוע המספקים פתרון יעיל של בעיות ותחזוקה שוטפת. את השירות מספקים מומחים המחזיקים ביותר מחמש עשרה שנים של ניסיון בתחום ה- DBA SQL, כאשר מהשירות נהנים מגוון ארגונים וחברות במשק הישראלי.

בין היתר, אנו מספקים עבורכם תחזוקה שוטפת של השרת ותוכנת מסד הנתונים, ניטור שרתים, טיפולים יזומים בהתראות, בניית תוכניות לקראת תקלות משביתות, ניהול שחזורים וגיבויים, כשירות מרכז תמיכה ועוד. כל זאת לאור הליך אפיון שמטרתו לבחור ולהתאים את פתרונות התקשורת והחומרה המתאימים לצרכיכם. בהמשך מבוצעת התקנה יציבה ומקצועית שמספקת בסיס לביצוע תוכניות הרצת יישומים על מסד הנתונים בשרת. לאחר מכן, אנו ממשיכים כאמור לתחזוקה השוטפת, הכוללת בין היתר הקפדה על תקינות הביצועים ושמירת המידע, לרבות אכיפת מתודולוגיות גיבוי ובדיקות שחזור תקופתיות, המספקות את רמת האמינות הגבוהה ביותר.

מעבר לכך, שירותיDBA במיקור חוץ כוללים עוד קשת רחבה של פתרונות ואפשרויות בהתאם לצרכיכם. הם נוספים אל מגוון שירותים נוספים במיקור חוץ, כגון פיתוח תוכנה המסופק במספר רמות ותפקידים, כולל מפתחי Dot Net, מפתחיMS CRM, מומחי DBA ומנהלי פיתוח. בתוך כך אתם נהנים מליווי צמוד של מנהל לקוח בעל ניסיון רב, ומתהליכי אבטחת איכות ונהלי עבודה שוטפים מוקפדים, העומדים בבסיס הפתרונות האופטימאליים לארגון שלכם. אם יש לכם שאלות נוספות על שירותיהן של חברות מיקור חוץ בתחומי המחשוב והטכנולוגיה, אנו מזמינים אתכם לפנות אל נציגינו ולקבל מענה לכל שאלה והתלבטות, כמו גם הכוונה מקצועית בשקיפות מלאה.

 

העשורים האחרונים טרפו, במידה רבה, את הקלפים בכל תחומי החיים שלנו, אולם, בכל הנוגע לתחומי התעסוקה, התחוללו בהם השינויים הגדולים ביותר. בניגוד לעבר, נמדדים העובדים כיום לא על פי התמחותם, השכלתם והתעודות שיש להם, אלא על פי תכונותיהם האישיות ויכולות ההסתגלות והגמישות שלהם. אולם, גם לאחר ההיברידיות הזו, ישנם תחומים מקצועיים רבים בארגונים אשר אינם מאוישים, מאחר ובמקביל להעלאת רף הציפיות מהעובדים, עלה גם רף הציפיות מהארגונים עצמם.

במיוחד בולט הדבר בתחום המחשוב וה-IT, אשר כיום מהווים חלק בלתי נפרד מפעילותו של כל בית עסק או ארגון. אם כן, על הארגונים מוטל להתמודד עם המשימה של ניהול המידע והמחשוב שלהם, אשר, במידה והם אינם עוסקים בתחום, אין להם את הידע או את כוח האדם הנדרש לכך. מגמה אחרת, שצמחה במקביל, נותבה לשם כך, ושימשה כדי לענות על צרכיו של הארגון שאיננו מצליח להתמודד עם כל הטכנולוגיה שלה הוא נזקק, מיקור החוץ, האאוטסורסינג.

שירותי מיקור חוץ בתחום ההייטק מאפשרים לארגון להתפנות לפעילות הליבה שלו, מבלי לטרוח לשבור את הראש על מי ינהל את ה-DB שלו או מי ינהל עבורו את מערך המחשוב. בארגונים שעוסקים בתחום התוכנות או המוצרים הטכנולוגיים – מי יספק ללקוחות הקצה שלו תמיכה בתחום הטכנולוגי ובתחום ה-IT. היכולת להתפנות ולעסוק במה שהארגון טוב בו, במה שהוא עושה למחייתו, לרוץ קדימה ולהשאיר מאחור את כל הדאגות הנוגעות לכל מה שנלווה, לא תסולא בפז עבור ארגון ממוקד-הצלחה.

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן