מערכות מידע ופתרונות פיתוח תוכנה מגוונים

בית התוכנה של חברת ERG מבצע כבר יותר מעשור פרויקטים מוצלחים של פיתוח תוכנה ומערכות מידע בסביבת מיקרוסופט.

פיתוח תוכנה ומערכות מידע בהתאמה לצורכי הארגון היא משימה מורכבת ומאתגרת המתחילה בהבנת הצרכים העסקיים, הנתונים והתהליכים הנדרשים לניהול ומעקב ומסתיימת בהטמעה מוצלחת של מערכת המידע בקרב המשתמשים.

בעזרת ניתוח ואפיון מדויק, תהליכי פיתוח תוכנה מנוהלים וצוות מקצועי ומיומן אנו הופכים רעיונות וחלומות לפתרונות תוכנה מעולים. שימוש בתשתיות חכמות ומתודולוגיות מתקדמות לניהול פרויקטים של פיתוח מערכות מאפשרים לבית התוכנה שלנו לייצר פתרונות תוכנה ומערכות מידע מורכבות בלוחות זמנים קצרים ובתקציבים הוגנים.

לקוחות שבחרו בנו

בואו נדבר

הצעד הראשון שלכם להתחבר לשירותי מחשוב לעובדים

אודות ERG

0 +
שנות ניסיון
% 0
לקוחות ממליצים
0
מומחי מחשוב
7/ 0
מסביב לשעון

חברת ERG עוסקת מאז 1999 במיקור חוץ של פתרונות מחשוב לארגונים. 

אנחנו מספקים שירותי מחשוב מנוהלים כולל: ניהול רשתות, פתרונות ענן, אבטחת מידע ושירותי מרכז תמיכה תחת אחריות אחת.

כחברת מחשוב מובילה עם מעל 20 שנות ניסיון ומאות לקוחות ממליצים אנחנו שמחים לאפשר לכל לקוח שלנו ליהנות ממערכות מחשוב יציבות ומשירותי מחשוב ברמה המקצועית הגבוה ביותר.

נשמח להבין את הצרכים שלכם ולהפעיל עבורכם סביבת מחשוב שתאפשר לכם להתרכז בעבודה.

הגיע הזמן להתקדם למערכת מחשוב יציבה וליהנות משרות מקצועי וזמין.

איך זה עובד?

1

אפיון ראשוני

בשלב זה יש חזון. יש לכם צורך ב”מערכת” שתנהל תהליך ותספק כלי מעקב ובקרה. אנחנו נסייע להבהיר את גבולות הגזרה, המשתמשים, המידע הנדרש , הממשקים והדוחות בצורה ראשונית. המסמך הראשוני יוכל לעבור תהליך של תמחור ותקצוב ראשוני לפני אישור.

2

אפיון מפורט

בשלב זה יורדים לפרטי פרטים. הכי יסודי והכי מפורט. מתארים את הטבלאות והשדות, המסכים, חוקי הקלט, פעולות אוטומאטיות, חיבור למערכות נוספות , ייבוא וייצוא נתונים, אבטחה והרשאות, לוג פעילות, דוחות ועוד. המסמך ישמש כתוכנית בנייה של המערכת עבור צוות הפיתוח ולאחר מכן במהלך הבדיקות.

3

פיתוח

עם המעבר לפיתוח מוגדרים לוחות זמנים לרכיבי המערכת ומשוריין צוות העבודה. מנהל הפיתוח מבצע בקרה על קוד המערכת. תצורת הפיתוח מאפשר שחרור מהיר של גרסאות ומודלים לבדיקת הלקוח יחד עם התקדמות הפיתוח כך שלא מחכים חודשים ארוכים לפני התחלת הבדיקות.

4

הפעלה

תכנון הפעלת המערכת דורש הדרכות, תזמון העברת נתונים, הכנת מדריך למשתמש וצוות תמיכה במידה ונדרש. ההפעלה היא שלב קל בצד הטכני שלאחר הפיתוח והבדיקות אבל מורכב ברמה הארגונית ודורש תשומת לב.

5

המשכי פיתוח

מערכת מידע עוברת תהליכי התפתחות, התאמות והרחבה תמידיים. צוות הפיתוח שלנו יעזור לכם לאפיין צרכים ותהליכים חדשים החל מהוספת שדות ודוחות ועד אפיון מודלים מורכבים על מנת שהצרכים העסקיים שלכם יקבלו מענה נכון במסגרת המערכת.
וידאו שירותי מחשוב לעסקים
נגן וידאו

שאלות נפוצות

זה החלק הכי פשוט. השותפים ב ERG ישמחו לשוחח ולהפגש איתכם, לברר את הצרכים והבעיות ולהציע פתרון.

פשוט תתקשרו או תשתמשו בטופס צור קשר. משם אתם בידיים טובות.

אנחנו בהחלט לא הפתרון הכי זול בשוק אבל גם כמו שסבתא ויוי זכרונה לברכה הייתה אומרה שהולכים לרופא שיניים לא מחפשים את הכי זול או בגרסא אחרת מה שקונים בזול בדרך כלל עולה ביוקר.

אנחנו ספק מקצועי ומנוסה והמחירים שלנו הוגנים.

20 שנות ניסיון . אנחנו מספקים שירות ללקוחות לחברות ציבוריות, חברות הזנק, משרדי עורכי דין, משרדי ראיית חשבון, מפעלי ייצור, חברות שיווק והפצה וחזרות הזנק. בכול תחום אנחנו מכירים את מערכות המידע הנפוצות, צרכי העובדים במשרד ובשטח, דרישות אבטחה ורגולציה. אנחנו יודעים מה אחרים עושים ומה עובד. 

 ברשימת הממליצים המקוצרת שלנו באתר תוכלו למצוא חברות מוכרות שעובדות איתנו כבר שנים. חברות שסומכות עלינו כספק מחשוב מקצועי, רציני ואמין.

לקוחות ממליצים

פיתוח תוכנה לעסקים מבית ERG

אחד מתחומי העיסוק המרכזיים של חברתנו הינו שירותי פיתוח תוכנה לעסקים.כל אדם העוסק בתחום יודע כי פיתוח מערכות מידע ותוכנות לארגונים הינו משימה מורכבת, אשר חייבת להיות מותאמת היטב לצרכים השוטפים של הארגון בטווח הקצר והארוך כאחד, וכמו כן להיות מוטמעת בצורה מיטבית וללא פגיעה בפעילות השוטפת – באופן ברור, זמין ונגיש לחלוטין. חברתנו צברה לאורך השנים ניסיון רב ומוניטין מצוין בכל הקשור אל פיתוח תוכנה ומערכות מידע בסביבת מייקרוסופט, ומאחוריה שורה ארוכה של לקוחות מרוצים מענפים שונים במשק הישראלי.

מגוון רחב של תחומי פיתוח תוכנה

בתור חברה המתמחה בפיתוח תוכנות לעסקים, אנו אמונים על שורה ארוכה של פיתוחים בהיבטים רלוונטיים לצרכי לקוחותינו. כך למשל, אנו עוסקים בבניית אתרי אינטרנט ופורטלים להפצת ושיתוף מידע באמצעות שימוש במערכות תוכן מצוינות, דבר המאפשר להוסיף ולעדכן את התכנים באתר באופן נוח מאוד ועצמאי לחלוטין.

אנו מתמחים בבניה של מערכות ניהול תוכן המיועדות להפצה ושיתוף של מידע לגורמים פנימיים וחיצוניים בארגון, החל מעובדים ועד ללקוחות, גולשים באתר, ספקים ושותפים. מדובר באתר מתקדם ובעל נראות מצוין הממלא את תפקידו היטב ומותאם במדויק לצרכי הארגון, אשר מהווה נכס משמעותי ברשת האינטרנט ומציג בצורה מוצלחת את פועלו של הארגון. כמו כן, ניתן כמובן להציג את כלל השירותים והמוצרים שלכם, וליצור עם הארגון קשר באופן מהיר, נוח ואינטואיטיבי דרך האתר.

הבחירה בנו לבניית הפורטל האינטרנטי שלכם תבטיח כי תקבלו אתר העונה על היעדים שהוגדרו במלואם, ומספק לכלל המשתמשים והגולשים תכנים ואפשרויות שימוש נוחות וברורות, כמובן עם עיצוב המשקף את רוח הארגון, מסריו, ערכיו ולפי הגדרות והעדפות קהלי היעד. יש לציין כי מערכות ניהול התוכן ומערכות המידע שאנו מפתחים מאפשרות בניית אתרים מהירה, בנייה מתאימה של עיצוב או בחירה של תבנית קיימת והולמת, וכמו כן אתם זוכים למגוון רכיבים חינמיים וקיימים, או לחילופין בעלויות נמוכות, וכל זאת עם כלי ניהול ידידותיים ואפקטיביים לניהול האתר.

תחום פיתוח נוסף שלנו: מערכות Back Office

ERG מתמחה בין היתר בפיתוח מערכות מידע ניהוליות. מדובר במערכות אשר תפקידן הוא לנהל מידע ותהליכים ארגוניים עם יכולת לעקוב, לנהל ולתעד את המידע בתהליכים ובפרויקטים מסוגים שונים. על לקוחותינו בתחום זה נמנו גופים רבים במשק הישראלי שעבורם פיתחנו שלל מוצרים. כך לדוגמא, חברתנו אמונה על פיתוח מערכות לניהול תהליכי אישור בבתי ספר, מערכת ניהול תהליכי השקעה בקרנות הון סיכון, מערכות לניהול הזמנות עבור סוכנים ואנשי שטח, מערכות לתיעוד בקרות בפרויקטים גדולים, מערכות לניהול משובים וסקרים, ועוד. 

על מנת לספק ללקוחותינו פתרונות מתקדמים ומותאמים ספציפית לצרכיהם, אנו מבצעים תהליך אפיון יסודי ביותר, שאליו מצטרף ניסיון עשיר בתחום של אנשי המקצוע שלנו. כך ביכולתנו לפתח תוכנות מורכבות במיוחד בזמנים קצרים, לרבות הפחתת זמן בדיקות ה- QA  למינימום האפשרי.

כל מי שעוסק בתחום יודע כי מדובר בפיתוחים המחייבים המבנה מצוינת של תהליכים ארגוניים, של המידע הרלוונטי לסוגיו השונים, של הממשקים הקיימים, של הדוחות וההתראות הנדרשים למשתמשים, ועוד. אנו גאים להעמיד לרשות לקוחותינו את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום, אשר מעניקים מענה אופטימאלי לצרכיהם.

הטמעה של תוכנות חיוניות לארגון

מלבד פיתוח תוכנות לעסקים אנו כמובן אמונים גם על הטמעתן של התוכנות שפיתחנו עוברכם, ולצד זאת מספקים הטמעה מסודרת, יעילה ואפקטיבית לעוד תוכנות חיוניות. כך לדוגמא אנו מטמיעים מערכת CRM ניהול קשרי לקוחות שנחשבת לאחת המובילות והטובות בשוק –  Microsoft Dynamic Crm. מדובר במערכת המקנה לכם שורה ארוכה של יכולות ויתרונות על פני המתחרים. היא מצטיינת בהטמעה נכונה של כלל השלבים בתהליכי המכירות שלכם, מקבלת הלידים ועד סגירת עסקאות, לרות מנגנוני בקרה ואסקלציה. היא גם מאפשרת לכם להכיר לעומק את הלקוחות שלכם וליצור עימם קשר באופן חכם לפי נתונים ותובנות, ולא לפי השערה או ניחוש. הכלים של התוכנה גם מייעלים את עבודת צוותי המכירות ומספקים את המידע הנחוץ על מנת לבצע מכירות מוצלחות.

בתור משווקים מורשים של מייקרוסופט אנו מספקים לכם ליווי מקצועי לכל אורך הדרך. ראשית, אנו מאפיינים את צרכי העסק ותפרים עבורו את הפתרונות המדויקים ביותר, בין אם מדובר במודול השיווק או במודול המכירות של Microsoft Dynamic Crm או בתוכנות אחרות של מייקרוסופט. לאחר מכן אנו מבצעים ניהול מלא של תהליך הטמעת המערכת בארגון, וכמו כן במידת הצורך מבצעים התאמות ופיתוחים ייחודיים כך שהמערכת תענה בצורה מדויקת לחלוטין לצרכים הספציפיים של החברה. מעבר לכך, אנו מדריכים ומלווים באופן שוטף את הגורמים האמונים על תפעול המערכת בארגון.

במידה שתהיה מעוניינים בכך, אנו גם מקימים תשתית מיידית בענן, מבלי שתצטרכו להשקיע או לדאוג לשרתים נוספים או להיבטים מורכבים ומיותרים. אנו גם מחברים את המערכת החדשה שהוטמעה אל מעכת האופיס הקיימת אצלכם עם שילוב מלא של המשתמשים המאפשר עבודה בטוחה ורציפה. כל זאת, תוך שימת דגש על אבטחת מידע ועל גישה פשוטה אליו בכל זמן ומכל מקום.

מפתחים מערכות מסחר אלקטרוניות

בתחום פיתוח תוכנה לעסקים חברתנו מתמחה גם במערכות מסחר אלקטרוניות. מדובר במערכות הדואגות לכל היבטי ושלבי העסקאות המבוצעות דרך אתרי אינטרנט, ומטרתן היא לאפשר לרוכשים לעשות זאת בצורה הנוחה ביותר, כמו גם לבעלי האתר לקבל ולתפעל את ההזמנה באופן החסכוני ביותר. כבר יותר מעשר שנים חברתנו אמונה על פיתוח פתרונות למסחר אלקטרוני באינטרנט, כאשר אנו יודעים להתאים באופן מדויק ושלם את המערכת לתהליכי המכירה של העסק, כולל ממשקי משתמשים ברורים ויעילים המשפרים את פוטנציאל המכירות של האתר. 

מדובר בפרויקט סדור המתחים בהגדרת תהליכי העבודות והדרישות שלכם, ומכאן ממשיך לאפיון ועיצוב ממשק המשתמש שיהיה אינטואיטיבי ואפקטיבי. בתוך כך אנו עושים בתשתיות הטכנולוגיות שנותנות את המענה הטוב ביותר לצרכי הלקוחות שלכם, בונים באופן יעיל את מערך החיפושים באתר, ואת תצוגת הקטלוג כך שיהיה אטרקטיבי מצד אחד ונוח לביצוע הזמנות מצד שני. במידת הצורך, אנו גם מחברים את מערכת המסחר האלקטרוני שבנינו עבורכם לגוגל אנליטיקס ולמערכת ERP או Back Office שאתם כבר עובדים או מתחילים לעבוד איתה, שתפקידה הוא לתפעל את הקטלוג ולנהל את ההזמנות.

פיתוח תוכנה – גם במיקור חוץ

מחלקת פיתוח תוכנה של חברתנו מעמידה לרשותכם גם שירותי מיקור חוץ, המבוצעים על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב ומדרגים שונים בהתאם לרמת הפתרונות הנדרשים. על מספקים מעטפת מלאה של שירותי מיקור חוץ ומתאימים לכם בדיוק את החבילה המתאימה מבחינת היקף השעות וכוח האדם, בדגש על גמישות מרבית וזמינות גבוהה לפי הצרכים המשתנים שלכם. משירותינו בתחום נהנו לאורך השנים מגוון גורמים במשק, ביניהם מפעלי תעשייה, חברות מכשור רפואי ומדיקל, קרנות הון סיכון, חברות שיווק וסחר, משרד ממשלה, ועוד.

למידע נוסף על שירותי פיתוח תוכנה לעסקים, הטמעת תוכנות ומערכות בארגונים, וכן פיתוח תוכנות לעסקים במיקור חוץ, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו. נשמח לספק מידע, תשובות והכוונה מקצועית בכל שאלה והתלבטות.