פתרונות מחשוב לפריוריטי ERP

תוכן עניינים

מערכת הפריוריטי או Priority היא מערכת ERP מתקדמת במיוחד, המסייעת לעסקים רבים להתנהל בצורה חכמה ומסודרת. המערכת מסייעת לנהל מערך רחב של אספקטים בחברה ולרבות את מערכי הכספים, התפעול, הפרויקטים, WMS, משאבי אנוש, קשרי לקוחות ומכירה ועוד ועוד.

המערכת הפופולרית מאוד נפוצה כיום, ועסקים רבים סומכים עליה בעיניים עצומות ושמים בה את מבטחם. אך מה יקרה אם תימצא תקלה במערכת? אם מידע רגיש שהוזן משך ימים שלמים פשוט ירד לטמיון ביום אחד?

בכדי לשמור על הפעילות התקינה של מערכת הפריוריטי 24/7, כדאי לכם ליישם את הפתרונות הבאים במערך המחשוב שלכם.

מערך גיבוי איכותי וקבוע

גיבוי המידע של בית העסק הוא החלק החשוב ביותר בכל יום ויום עבודה: אם שוכחים לגבות מידע אפילו יום אחד, כל התוכן שנצבר לאורך אותו יום עשוי ללכת לאיבוד.

כיום, קיימים שני סוגים עיקריים של גיבויים המומלצים לעסקים: גיבוי התוכן על שרתים בסביבת ענן או על שרתים מקומיים. שתי האפשרויות מספקות שירותי שיתוף וגיבוי מתקדמים, מנוהלות באמצעות כלים דומים ופועלות על אותן תוכנות, אך קיימים מספר הבדלים משמעותיים ביניהם, שיש לשקול לפני בחירת מערך הגיבוי המתאים.

שרתי ענן וירטואליים

שרתי ענן מהווים שרתים וירטואליים המאפשרים שיתוף וגיבוי מסונכרן וקבוע של קבצים, ואחסונם בחדרי שרתים רחוקים ועצומים. כל שרת ענן מהווה מכונה וירטואלית שפועלת ברמה גבוהה.

היתרונות של סביבת ענן הם רבים: מאחר וכל שרת וירטואלי פועל כמו תוכנה מובנית, ניתן לשלוט בו בקלות ולתפעל אותו ממש כמו כל תוכנה אחרת. ניתן להתקין שרת וירטואלי תוך מספר שניות. הוא יכול להגדיל את נפחו ולשלב משאבים ותוספים שונים לשיפור חוויית העבודה. במקרה ואין בו צורך עוד, ניתן להשמיד אותו באופן מיידי וללא חשש.

כיום, שרתי ענן מהווים את אפשרות השיתוף הפופולרית ביותר, בעיקר בעבור עסקים קטנים. בעבור חברות מסוימות, הגמישות ששרתי הענן מציעים מסייעת להם לתפעל את מערך העבודה שלהם בצורה חכמה יותר. ועם זאת, משום שמדובר במערכת שיתופית שפועלת ברשת הגדולה, חשוב מאוד לגונן עליה בעזרת אמצעי אבטחה שונים כמו הרשאות, תעודות אבטחה וסיסמאות.

שרתים פרטיים מקומיים

שרתים פרטיים הם שרתים מקומיים המותקנים בחברה עצמה, וניתן לעצב ולשנות את ההגדרות שלהם בהתאם לדרישות, לרצונות ולצרכים האישיים של בית העסק. בזכות זאת, ניתן לפתח מערך עבודה חזק ואיכותי, שכולל את המעבדים, את הזיכרונות הווירטואליים ואת גודל האחסון הנכונים ביותר עבור החברה. ניתן לבחור להקים שרתים פרטיים ממגוון סוגים: חלק חזקים ברמה בינונית, בעוד שאחרים נחשבים לשרתים החזקים ביותר בשוק, כוללים מספר מעבדים וכמות בלתי-מוגבלת של זיכרון. 

שרתים פרטיים מהווים את אפשרות האירוח החזקה והבטוחה ביותר, מאחר והם מבוססים בפלטפורמה נפרדת ופרטית, והם מאוד מומלצים לעסקים גדולים. 

ייעול מערך התקשורת של החברה

מערכת הפריוריטי מבצעת את עבודתה נאמנה ובאיכות הטובה ביותר, כאשר מערך המחשוב של החברה מאפשר לה לעשות זאת. תקלות באינטרנט או בעיות תקשורת כאלו ואחרות עשויות להשפיע לרעה על הפעילות של המערכת, להאט את פעילותה ולפגוע באיכות שמירת המידע.

השלב הראשון לשיפור מהירות הרשת בבית העסק הוא לבדוק מהי מהירות האינטרנט הנכונה ביותר בעבור החברה, על ידי הערכת רוחב הפס. רוחב הפס מתייחס לקצב העברת המידע של הרשת שלכם. רוחב פס במהירות המתאימה, יסייע למערת הפריוריטי לשוב לפעילות שיא.

אפשרות נוספת היא להימנע מחיבורים וירטואליים ושימוש בחיבורים מבוססי כבלים בלבד, המספקים מהירויות רשת גבוהות בהרבה, ומסייעים להעביר את המידע בצורה בטוחה ויציבה בהרבה לעומת חיבורים נטולי כבלים.

שדרוג מערך האבטחה של פריוריטי

אין ספק שמערכת הפריוריטי מסייעת לאגד “תחת קורת גג אחת” כמויות עצומות של מידע, לכן חשוב שנשמור עליו מוגן וחסוי מכל משמר.

התקנה של תעודות אבטחה, מערכות אנטי-וירוס, ייעול הפעילות של חומת האש ויצירה של סיסמאות ומגוון הרשאות מידע, הן רק חלק מהפעולות שכדאי לכם ליישם כדי לשמור על הפעילות והמידע של מערכת הפריוריטי שלכם בפרט, ועל הפעילות של מערך המחשוב שלכם בכלל.

חברת ERG מתמחה במתן שירותים לעסקים גדולים וארגונים, מסייעת להתקין ולייצר מערכות מותאמות לעסקים דר קבע, וגם לספק לבית העסק את התנאים כך שיפעלו ברמה הגבוהה ביותר. לפרטים נוספים, צרו קשר

תוכן עניינים

הכתבה הועילה לכם? שתפו...

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן