פתרונות מחשוב לעסקים גדולים – הבסיס לאבטחת מידע

תוכן עניינים

בין אם אתם מנהלים בית עסק קטן או גדול, אתם עדיין פגיעים בפני התקפות סייבר מהאקרים במדינה וברחבי העולם.

חברות בעלות ממוצע של 250 עובדים או פחות הן המטרה העיקרית של האקרים, לכן אין זה מפתיע  שבשנת 2012 נמצא כי כ- 31% מהם עוקבים אחר עסקים מסוג זה.

זוהי הסיבה שכה חיוני לעשות אופטימיזציה לרשת האבטחה שלכם. בלעדיה, בית העסק עשוי לאבד ממסד נתונים של שנים, הרבה מאוד כסף ואת האמון של לקוחותיו.

מהי אבטחת מידע?

בכדי לשמור על העסק בריא ושלם, חיוני שיהיו בידכם את כל פתרונות מחשוב לעסקים הקיימים, הלוא הם אבטחת המידע. המטרה באבטחת מידע היא להביא לשילוב נכון בין תוכנה, חומרה, מדיניות ואופן פעולה ביום העבודה, בכדי להגן על רשת ותשתית החברה מגישה שאינה מאושרת ותוך כך לשמר את היכולת לנהל יום עבודה נוח ושגרתי.

מערך אבטחת מידע איכותי המשומן היטב מסייע למנוע אובדן של מידע או פריצה וגניבה של המידע על ידי האקרים, מתקפות פישינג, ספאמים, תוכנות זדוניות או מערכות שבמידה ויצליחו לחדור לרשת, עשויות לסחוט מכם כספים.

בכדי לסייע ולשים סוף לאיומי אבטחת ה- IT, להלן מספר פתרונות מחשוב לעסקים שמסייעים לשפר את מערך האבטחה שלכם ולהביא לפעילות שוטפת חכמה יותר.

חומת אש

חשוב לבחור בחומת אש שמתאימה לגודל ולצרכים של החברה שלכם. זהו הצעד הראשון אל עבר מערך פעילות מאובטח

חומת אש מסייעת לנעול את כל ה”נמלים” שדרכם האקרים עשויים לפלוש לארגון שלכם ולגנוב מידע. עם חומת אש חזקה באמת אתם יכולים להימנע מהאקרים מנצלי הזדמנויות, המחפשים חברות חלשות ולא מאובטחות שיוכלו לפרוץ אליהן בקלות ולפגוע בהן.

VPN

VPN מאפשר לעובדי החברה להתחבר לרשת ולגשת לאינטרנט דרך מנהרות מוצפנות שמסתירות את פעילות החברה היטב, ומונעות מאחרים את היכולת לנסות ולרגל אחר פעילות בית העסק.

זהו כלי הגנתי שימושי מאוד, משום שהוא מאפשר לעובדים לעבוד מרחוק ובכל זאת להמשיך וליהנות מהגנה מלאה על המידע של החברה ועל המחשב עצמו. אם הרבה מהעובדים שלכם נוטים לעבוד מהבית או נוסעים לחו”ל לעיתים קרובות, VPN הוא אחד הכלים המומלצים ביותר שכדאי לכם להתקין.

תוכנת אנטי-וירוס

תוכנת אנטי-וירוס היא חיונית בסביבת המחשוב של היום. היא מסייעת לכם וליתר העובדים להיפטר יחסית בקלות מפרסומות ותוכנות המזוהמות בווירוסים ואף מווירוסים עצמאיים שתוקפים את המחשב.

מידי יום, האקרים חכמים שולחים וירוסים בתצורות שונות למערכים של חברות וארגונים גדולים, מחביאים אותם, ואט-אט מרחיבים את יכולת האחיזה שלהם ברשת דרך הווירוסים, ומשתלטים על מערך הפעילות של החברה בלי שאף אחד מרגיש.

מאחר ורוב העובדים לרוב אינם מצייתים לפרוטוקולים נכונים לעבודה מול מחשב, הם מעלים את הסיכויים שהמערכת שלהם תזדהם בווירוסים מזיקים, ועם הזמן גם כל החברה.

מערכת אנטי-וירוס מסייעת למנוע את החדירה של איומים אלו מלכתחילה, על ידי איתור שלהם מבעוד מועד וחיסולם טרם ההתקנה שלהם על המחשב או החדירה שלהם לרשת. בנוסף, מערכת אנטי-וירוס יכולה לאתר ולסלק איומים קיימים, ועל ידי כך למנוע את ההשרשה שלהם במערך העבודה עצמו.

למאמרים נוספים בנושא אבטחת מידע לחצו כאן

מיקור חוץ לצורכי ה- IT

כאשר אנשי מחשבים מקצועיים מספקים פתרונות מחשוב לעסקים הם מיושמים בתצורה הנכונה ביותר. מסיבה זו, קשה להתכחש לעובדה שלמיקור חוץ ל- IT יש הרבה מאוד יתרונות הגנתיים.

ראשית כל, מיקור חוץ לשירותי IT חוסך לבית העסק כסף רב, מאחר והאחזקה של צוות IT בתוך בית החברה עצמו היא יקרה מאוד. בנוסף, בחירה בצוות IT ביתי מצריכה השקעה רבה של זמן באיתור צוות ה- IT הטוב ביותר ובחפיפה שלו, שבטווח הארוך אינה משתלמת.

לעומת זאת, צוות IT צד ג’ וספק בפני עצמו לרוב מציע לכם ליהנות מהגנה מלאה בעבור תשלום של ריטיינר חודשי, המאפשר לדעת בדיוק מהו התקציב שהחברה משקיעה בתחום המחשוב מידי חודש ושנה, ללא צורך לדאוג לתנודות גסות במחיר.

עובדי ה- IT במיקור חוץ יכולים לנהל את כל מערך הפעילות החברה מרחוק, ולהגיב לבעיות המתעוררות בשגרה ולמקרי חירום לפני שתהיו מודעים אליהם בכלל.

היתרון הגדול ביותר של שירותי IT במיקור חוץ הוא שהם אחראיים להכשרה ולתפעול של עובדי ה- IT המפקחים על מערך המחשוב שלכם. על ידי כך אתם לא רק חוסכים הרבה מאוד זמן וכסף, אלא מבטיחים שהאנשים שייבחרו מתאימים לעבודה מבחינה מקצועית, מאחר ונבדקו על ידי איש מחשבים שבין את הצרכים של החברה שלכם ברמה המעמיקה ביותר.

חברת ERG מתמחה בסיפוק פתרונות מחשוב לעסקים מזה למעלה מ- 20 שנה, מסייעת לעסקים וארגונים רבים לשמור על בטיחות החברה מכל כיוון ועושה זאת במחירים משתלמים. לפרטים נוספים, לחצו כאן.

תוכן עניינים

הכתבה הועילה לכם? שתפו...

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן