שרותי DBA מסדי נתונים

חברת ERG מספקת שרותי DBA Services מקצועיים כבר מעל 20 שנים. ה- DBA SQL כוללים ביצוע תחזוקה שוטפת לשרת ותוכנת מסד הנתונים,שרות מרכז תמיכה, ניהול הגיבויים והשחזורים, ניתור השרת וטיפול יזום בהתרעות לפני הפיכתם לבעיה או גרוע מכך, להשבתה, וכן הכנת תכניות למקרה של תפעול תקלה משביתה וחזרה לעבודה.

שרותי ה- DBA SQL מבוססים מצד אחד על ידע והכרה מעמיקה בפיתוח תוכנה הצורכת את שרותי מסדי נתונים מצד אחד ועל ידע נרחב בתחזוקה וניהול שרתים ותקשורת מצד שני. בהעברת שרותי ניהול מסד הנתונים הארגוני לידי מומחי ERG יכול כל אחד מהלקוחות להיות בטוח שהמידע הארגוני מנוהל ומתוחזק על ידי ידיים אמינות ואחראיות.

תנו למומחים שלנו לדאוג לנתונים העסקים שלכם

לקבלת סקר DBA ללא התחייבות ופרטים עבור שרות למערכות ERP לחץ כאן

שירותי DBA לעסק שלך

טיפול בתקלות

שיפור ביצועים

בדיקה וגיבוי נתונים

מרכז תמיכה

אחריות מלאה

ייעוץ בתכנון חומרה

לקוחות שבחרו בנו

בואו נדבר

הצעד הראשון שלכם להתחבר לשירותי מחשוב לעובדים

אודות ERG

0 +
שנות ניסיון
% 0
לקוחות ממליצים
0
מומחי מחשוב
7/ 0
מסביב לשעון

חברת ERG עוסקת מאז 1999 במיקור חוץ של פתרונות מחשוב לארגונים. 

אנחנו מספקים שירותי מחשוב מנוהלים כולל: ניהול רשתות, פתרונות ענן, אבטחת מידע ושירותי מרכז תמיכה תחת אחריות אחת.

כחברת מחשוב מובילה עם מעל 20 שנות ניסיון ומאות לקוחות ממליצים אנחנו שמחים לאפשר לכל לקוח שלנו ליהנות ממערכות מחשוב יציבות ומשירותי מחשוב ברמה המקצועית הגבוה ביותר.

נשמח להבין את הצרכים שלכם ולהפעיל עבורכם סביבת מחשוב שתאפשר לכם להתרכז בעבודה.

הגיע הזמן להתקדם למערכת מחשוב יציבה וליהנות משרות מקצועי וזמין.

ממה מורכב שירות DBA?

1

סקר DBA

בשלב הראשון מבוצעת סקירה מקיפה של השרתים ומסדי הנתונים. סקר ה DBA  מקיף מדדים רבים של תצורה, הגדרות, מהירות עבודה, מצב התחזוקה והגיבויים ובדיקות רבות אחרות. עם סיום הסקר מועבר ללקוח מסמך כולל ממצאים ונושאים להמשך טיפול.

2

תחזוקה

תחזוקה שוטפת למסד הנתונים מאפשרת למערכות המידע לעבוד בצורה מהירה ויציבה. תהליכי התחזוקה כוללים: מערכת ניטור אוטומאטית, פעילויות תחזוקה ייזומות, ביצוע שדרוגים תקופתיים, בדיקות שחזור ודוח בקרה. 

3

תמיכה

צוות מומחי ה- DBA  שלנו זמין עבורכם. במיקרה של תקלה, שאלה או איטיות תוכלו ליצור קשר ולקבל מענה ממומחי מסדי הנתונים שלנו.

4

טיפול בתקלות

במידה ונידרשת בדיקה מעמיקה הצוות המקצועי שלנו מספק מענה מקצה לקצה – הרצת בדיקות ביצועים וניתוח טבלאות אנדקסים ומשפטי SQL , בדיקת של התשתיות כולל מהירות דיסקים, זיכרון ומעבדים, בדיקת מהירות הרשת ועוד. נספר לך סוד מקצועי –  ברוב המקרים תחזוקה שוטפת נכונה על ידי המומחים שלנו פשוט פותרות את התקלות.

5

פרויקטים

במהלך החיים של מסד הנתונים ומערכות המידע יש צורך לבצע התקנות, שדרוגים , מעברי שרת, מעבר למסדי נתונים בענן, התקנת מודולים ועוד. הניסיון שלנו בביצוע פרויקטים כולל תכנון מקצה לקצה של תהליך העבודה הנדרש,  עבודה מול ספקים חיצונים, מחלקות פנים ארגוניות ומנהלים בארגון. 

וידאו שירותי מחשוב לעסקים
נגן וידאו

שאלות נפוצות

זה החלק הכי פשוט. השותפים ב ERG ישמחו לשוחח ולהפגש איתכם, לברר את הצרכים והבעיות ולהציע פתרון.

פשוט תתקשרו או תשתמשו בטופס צור קשר. משם אתם בידיים טובות.

אנחנו בהחלט לא הפתרון הכי זול בשוק אבל גם כמו שסבתא ויוי זכרונה לברכה הייתה אומרה שהולכים לרופא שיניים לא מחפשים את הכי זול או בגרסא אחרת מה שקונים בזול בדרך כלל עולה ביוקר.

אנחנו ספק מקצועי ומנוסה והמחירים שלנו הוגנים.

20 שנות ניסיון . אנחנו מספקים שירות ללקוחות לחברות ציבוריות, חברות הזנק, משרדי עורכי דין, משרדי ראיית חשבון, מפעלי ייצור, חברות שיווק והפצה וחזרות הזנק. בכול תחום אנחנו מכירים את מערכות המידע הנפוצות, צרכי העובדים במשרד ובשטח, דרישות אבטחה ורגולציה. אנחנו יודעים מה אחרים עושים ומה עובד. 

 ברשימת הממליצים המקוצרת שלנו באתר תוכלו למצוא חברות מוכרות שעובדות איתנו כבר שנים. חברות שסומכות עלינו כספק מחשוב מקצועי, רציני ואמין.

לקוחות ממליצים

ניסיון ניסיון וניסיון

מעל 15 הניסיון שלנו בתכנון הקמה תמיכה תחזוקה וטיפול בבעיות שרתי Microsoft SQL עומדות לרשותך.

אנו שמחים להעמיד לרשותך צוות מומחי DBA services אשר מנוסה במיוחד במתן שרות למערכות ERP מובילות :
פריוריטי, זום, SAP Business One, וכן למערכות Web לרבות תמיכה ופתרונות למערכות מידע ובסיסי נתונים גדולים ופעילים במיוחד.

שירותי DBA – מה הם כוללים ומדוע לבחור בהם?

בשנים האחרונות פונים יותר ויותר עסקים, חברות וארגונים לקבלת שירותי DBA מטעם חברות מובילות ומנוסות בתחום, כדוגמת ERG. מדובר בשירות המספק ללקוח קשת רחבה של יתרונות וראש שקט, וזאת בעלויות נוחות יותר מהעסקת כוח אדם ייעודי לנושא. שירות DBA של חברתנו מעניק ללקוח תפעול מהיר, מאובטח ויציב של מערכות המידע שלו, וזאת לאור שימוש במסדי נתונים המתוכננים בתורה נכונה, וזוכים באופן שוטף לפתרון תקלות ולתחזוקה ברמה הגבוהה ביותר.

השירות שאנו מספקים נעשה על ידי אנשים שחיים ונושמים את עולם מסדי הנתונים והטכנולוגיה בכלל, ומאחוריהם שנים רבות של ניסיון בכל הקשור אל DBA SQL ובמתן שירות בתחום עבור חברות וארגונים ממגזרים שונים במשק הישראלי. את הניסיון הרב והרמה המקצועית המצוינת שנרכשה לאורך השנים, כמו גם נהלי עבודה מסודרים ותקניים, אנו מעמידים למען הלקוחות. כך הם זוכים באופן שוטף לתחזוקה מלאה של השרת ותוכנת בסיס הנתונים, לרבות ניטור שרתים, דאגה לכשירות של מרכז התמיכה, ניהול שחזורים וגיבויים, טיפול יזום בהתראות, הכנת תוכניות למקרים שונים של תקלות משביתות, וכן הלאה.

מה אתם מקבלים?

שירות DBA שחברתנו מספקת משתנה מלקוח ללקוח מאחר שהוא מותאם אישית לצרכים שלכם. לכן, שירות מתחיל למעשה בתהליך אפיון אשר מטרתו להוביל לבחירה נכונה של פתרונות תקשורת וחומרה המתאימים לדרישות העומס שלכם. לאחר ביצענו ביחד עימכם את הבחירות הנכונות, תוך התחשבות בסוגיות רבות כולל התקציב העומד לרשותכם, אנו עוברים להתקנה יציבה ונכונה של הפתרונות הנבחרים אשר יספקו בסיס איתן להרצת יישומים וביצוע תוכניות על מסד הנתונים.

כעת, לאחר שאנו מוודאים ויודעים כי מסד הנתונים על רכיביו השונים מספק פתרון אופטימאלי לצרכיכם, אנו מספקים תחזוקה שוטפת שלו, הכוללת בין היתר הקפדה מתמידה על תקינות הביצועי ושמירה של המידע הקיים על מסד הנתונים של הארגון. בין היתר, אנו מבצעים באופן שוטף אכיפת מתודולוגיות גיבוי, מבצעים בדיקות שחזור תקופתיות ועוד מגוון פעולות, במטרה שתזכו לרמה הגבוהה ביותר של שמירת נתונים. בנוסף, אנו דואגים באופן מתמיד לבריאותו של מסד הנתונים ולביצועים אופטימאליים של המערכת, באמצעות תוכניות שונות לאופטימיזציה אשר מבצעות את עבודתן בצורה אוטומטית. כמו כן, היעד מושג על ידי תחזוקת טבלאות הנתונים, המפתחות, קבצי הנתונים וקבצי הלוג, וכל זאת על ידי אנשי מקצוע מיומנים ביותר בעלי ניסיון של יותר מ- 15 שנים במתן שירותים בתחום.

כאמור, שירותי DBA שלנו עשויים להשתנות בין לקוחות בהתאם לצרכיהם, ובהתאם למצב המערכות ותפקודה לאורך הזמן. כך לדוגמא, אנו יכולים לאתר ולטפל בתקלות בזמן מהיר ומוקדם בטרם הן הופכות לרציניות יותר ועלולות להוביל להשבתה. כמו כן, אנו מבצעים בדיקות וגיבויים של הנתונים, דואגים להטמעת התאוששת מהירה מתקלות, וגם דואגים לקבלת זמני תגובה מהירים ביותר מדוחות, שאילתות וביצועים. אם לא די בכך, אנו יכולים לספק עוד קשת רחבה של פעולות בהתאם למה שקורה בזמן אמת ובהתאם לצרכי הלקוח. כך למשל, אנו מספקים ייעוץ ותכנון בתחום החומרה, פותרים בעיות ביצועים, מתכננים את המבנים הספציפיים של מבדי הנתונים הדרושים, מעניקים שירותים גיבוי מקוונים, מבצעים בדיקות עומסים, מספקים פתרונות להמשכיות עסקית, רפליקציה, ועוד.

מדוע כדאי להיעזר בשירותינו?

יש מספר יתרונות בקבלת שירותי DBA באופן כללי ומחברתנו בפרט. בראש ובראשונה, כאשר אתם מקבלים את השירות מאיתנו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק מבחינה טכנולוגיות, דבר המשתקף בביצועי המערכת ובפעילות שוטפת, מהירה וחלקה. כמו כן, אתם נהנים משירותי מרכז תמיכה יעיל ומקצועי המאויש על ידי אנשי מקצוע מיומנים, העוברים הדרכות רלוונטיות ומכירים היטב את האחריות המוטלת על כתפיהם. אנשי מרכז התמיכה שלנו נמצאים בשבילכם בזמינות גבוהה מאוד, אפילו עד רמה של 24/7. ביכולתם לספק פתרונות מהירים מאוד למגוון רחב של בעיות ותקלות, ואתם נהנים מאחריות מלאה לקבלת הפתרון, כולל במידת הצורך הפעלה של ספקים מצד שלישי.

יתרון נוסף כרוך כמובן בעלויות, שכן אנו חוסכים לכם את כל הקשור בהעסקת עובדים המטפלים בתחום ה- DBA של הארגון. זוהי סיבה מרכזית שבגללה בוחרים רבים מהארגונים והחברות לקבל את השירות במיקור חוץ, במקום להעסיק עובדים מן המניין. העסקה של עובדים קבועים כרוכה כמובן בהוצאות גבוהות יותר מבחינת משכורות, תנאים נלווים ומיסוי, גיוס והשמה, ביצוע הדרכות, מעבר השתלמויות וכן הלאה. כמו כן, כאשר מקבלים שירותDBA מאיתנו מקבלים בדיור את המענה הדרוש בהתאם לצרכים המשתנים של הארגון, ברמת גמישות ונצילות תקציבית שקשה מאוד להשיג על ידי העסקה של עובדים קבועים.

מעבר לכך, יש עוד מגוון יתרונות חשובים שאתם נהנים מהם בעת קבלת השירות מאיתנו, ואנו נשמח לספר לכם עליהם בשיחה טלפונית או בפגישה פנים אל פנים. אם יש לכם שאלות ואם את רוצים לקבל מידע נוסף בנושא והכוונה מקצועית, אנו מזמינים אתכם לפנות אל נציגינו.

DBA Services מתחילים מבחירה בפתרון החומרה והתקשורת הנחוץ להשגת דרישות העומסים שמציב הלקוח. בהמשך, התקנה נכונה ויציבה מהווה בסיס להרצת יישומים וביצוע תכניות שרות על גבי שרת מסד הנתונים.
שרותי ה- DBA SQL כולל שימוש במערכת ניתור מתקדמת לשרת מסד נתונים. החל מהודעות על בעיות גיבוי , חוסר מקום על הכוננים , ניצול יתר של משאבי חומרה , שגיאות והתרעות מערכת , פעילות לא תקינה של סררויסים ועוד בדיקות רבות נוספות . מרכז התמיכה מקבל את ההתרעות ופועל בהתאם לנהלי עבודה. מערכת הניטור מאפשרת גם ללקוח לצפות במידע ולקבל התרעות מיידיות.
שמירת המידע ותקינות הביצועים של מסד הנתונים הארגוני היא משימתם העיקרית של שרותי ה- DBA SQL . אכיפת מתודולוגיית גיבוי ובדיקות שיחזור תקופתיות מלאות הנערכות כשגרה , מאפשרות לספק אמינות גבוהה ביותר לשמירת נתוני הארגון. תכניות שרות אוטומטיות לביצוע אופטימיזציה, תחזוקת קבצי הנתונים וקבצי הלוג יחד עם תחזוקה של טבלאות הנתונים והמפתחות שומרים על מסד נתונים בריא ועל תקינות ביצועי המערכת.
מרכז התמיכה מספק קו ראשון לתקלות במסד הנתונים . מרכז התמיכה מבצע תפעול של קריאות שרות טלפונית ובחיבור מרחוק ובמידת הצורך מבצע הפעלה של ספקים נוספים עד לפתרון מלא של התקלה. זמינות מרכז התמיכה ניתנת להרחבה עד לרמה של 24X 7.

הצורך בשמירה על סודיות המידע של החברה מובן מאליו. תכנון אבטחת השרת, חיבור שרתים מרוחקים בצורה מאובטחת תחת SSL, הקשחת שרתים החשופים לאינטרנט, פתרון AUDIT למעקב אחר ביצוע שינויים במידע ובדיקת אבטחת קוד המערכת.

מומחי DBA SQL מנוסים יאפשרו לך לפתור בעיות איטיות במסכים שאילות ודוחות המערכת, להריץ בדיקות עומסים ולמצוא צווארי בקבוק, לבצע כתיבה מחדש של שאילתות ולהציע שינויים במבנה מסד הנתונים ואפילו לבצע שינויים ולהכין דוגמאות קוד לעבודה יעילה של מערכת המידע מול מסד הנתונים.

כמשאב ארגוני עיקרי ולרוב גם יחיד נדרשת תכנית מגירה למקרה של נפילת השרת או לבעיית תוכנה קריטית המשביתה את הארגון. תכנית שכזו עולה כסף אך שווה זהב. לפי יחס עלות – תועלת ודרישות הלקוח, ERG מיישמת פתרונות גיבוי ורפליקציה שיאפשרו לארגון להמשיך ולעבוד עד לתיקון הבעיה הקריטית.

ביצוע הרצה מסודרת של עדכוני גרסה ועדכוני מהדורה למסד נתונים או למערכת המידע מאפשרות לך לקבל את הניסיון הרב של צוות ה DBA שלנו בביצוע שדרוגים של תוכנת מסד הנתונים, האפליקציה או תוספים ומערכות נוספות.