שרותי IT בסין

חברת ERG מספקת שירותי מחשוב מנוהלים מאז 1999.

שרותי IT לחברות ישראליות הפועלות בסין. 

עקב גודלו והיקפו של השוק הסיני ואפשרויות הצמיחה שהוא מציע, חברות ישראליות רבות פועלות בשוק זה תוך פתיחת נציגות מקצועית מקומית. בפני השלוחה המקומית עומדים אתגרים לא פשוטים אשר נובעים מפערי תרבות, פערים טכנולוגיים וארגוניים ומצריכים מהארגון גמישות רבה והתאמה לשטח הפעילות החדש.

על מנת להקל על החברות הישראליות הפועלות בסין ומעניקות שירותי IT או בכלל, את הפעילות בשוק המקומי מבחינת מערכות המחשוב שלהן, מזה 7 שנים חברת ERG מתמחה במתן פתרונות ושרותי מחשוב לחברות ישראליות הפועלות ברחבי סין.
התמחות זאת מאפשרת לנו להציע פתרונות הכוללים מחשוב, תמיכה באתר, שרותי ענן ואירוח ברחבי סין,והכל תוך הבנה מלאה של צרכיו של הארגון הישראלי אשר פועל בשוק זר.

מגוון הבעיות עימם מתמודד ארגון המבקש להטמיע מערכות מידע גלובליות או לאפשר למשתמשים בסין לגשת למערכות בישראל אינן פשוטות כלל ומצריכות ידע והבנה עמוקים הן של המערכות המקומיות בסין והן של האינטגרציה והגישה אל המערכות בישראל. בעזרת ניסיון רב ורשת של שותפים במגוון תחומים אנו מספקים פתרון ONESTOP SHOP לכלל צרכי המחשוב הללו  ומאפשרים לחברות ישראליות בסין עבודה שוטפת,אפקטיבית ומסונכרנת בין סניפי הארגון השונים ומאפשרת להם להתמקד בליבת העיסוק שלהם ללא הצורך בעיסוק במערכות מחשב, אינטגרציה ופערים טכנולוגיים.

במידה והנכם מפעילים שלוחה מקומית בסין, התקשרו עוד היום לקבלת פרטים על השירות ותנו לנו להקים עבורכם את המערכת שתשרת אתכם בצורה האופטימלית.

לפרטים ומידע נוסף צרו איתנו קשר ונשמח לסייע

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן