פתרונות פקס

חברת ERG מספקת שירותי מחשוב מנוהלים מאז 1999.

פתרונות פקס

אנחנו שמחים להכריז כי ERG אשר מתמחה במתן שרותי IT , ביישום פתרונות ענן מתקדמים ובפיתוח יישומי תוכנה ארגוניים בכלים המתקדמים ביותר חתמה על הסכם שיתוף פעולה רחב עם חברת יוניפורט.

חברת יוניפורט עוסקת כבר יותר מעשור בשיווק, התקנה ושרות למוצרי פקסים ארגוניים כאשר מוצר הדגל  שלה FaxPortמותקן ומשמש רכיב תקשורת מרכזי לשליחת פקסים במאות ארגונים כאשר מידי יום נשלחים בעזרות תוכנות יוניפורט עשרות אלפי פקסים.

עם כניסתה של יוניפורט לעולם הענן החליטה יוניפורט להרחיב ולחזק את המערך הטכנולוגי שלה  ולשפר את רמת השרות על ידי הפעלת תשתיות השרות המקצועיות של ERG בכדי לספק פתרון טוב יותר ללקוחותיה הכולל  גם יכולות חדשות בתחום שירותי ה IT ומערכות המידע.

במסגרת ההסכם, ERG תספק את השרות ללקוחות יוניפורט ותבצע את כל הפעילות המקצועית / טכנולוגית מול לקוחות יוניפורט כולל: התקנות, הדרכות, שרות, ייעוץ, ופיתוחי תוכנה.

שיתוף הפעולה בין יוניפורט ל- ERG מעניק ללקוחות יוניפורט מצד אחד מוצרים המובילים בתחומם, ומצד שני גב טכנולוגי רחב. שתי החברות יפעלו יחד להעניק ללקוח פתרונות מיחשוב ושרותים בעלי ערך מוסף גבוה המאפשר שילוב אופטימלי של מוצרי יוניפורט עם מערכות המידע של הלקוח בסביבות המחשוב המתקדמות ביותר.

חברת ERG מספקת למאות ארגונים מגוון רחב של שרותי מחשוב מקצועיים. צוות המומחים של ERG מונה מעל 20 מקצועני מחשוב ותיקים ומנוסים הפועל על פי נוהלי עבודה מוקפדים.

החל מינואר 2014 תספק חברת ERG שרות לכל לקוחות יוניפורט החתומים על חוזה שרות. לקוחות שחוזה השרות שלהם עומד בפני חידוש יחתמו על חוזה השרות החדש ישירות עם ERG.

מספר הטלפון של מוקד השרות: 073-2655188   מייל לקבלת שרות:  faxsupport@erg.co.il 

נשמח לספק לכם מענה לכל שאלה ולתת שרות מעולה ללקוחות יוניפורט.

שירותים נוספים שמספקת ERG כוללים: 

מיקור חוץ של שירותי תמיכה ומומחים טכנולוגיים

הקמה ושדרוג של רשתות מחשוב ותחזוקה שוטפת יזומה

הפעלה ותמיכה בפתרונות ענן

פיתוח תוכנה ומערכות מידע

שירותי DBA

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן