פתרונות CRM

חברת ERG מספקת שירותי מחשוב מנוהלים מאז 1999.

מערכת ניהול קשרי הלקוחות Dynamics CRM Microsoft – עידן חדש בשורת הרווח של העסק שלכם 

בעידן עסקי דינאמי אתם חייבים יתרון תחרותי : יצירת הזדמנויות עסקיות, השגת לקוחות חדשים, ניהול תהליכי מכירה, שימור לקוחות ועוד, והכל בפלטפורמה עוצמתית אחת מבית מיקרוסופט.

עולם העסקים של היום הוא זירה תחרותית שבה (כמעט) כל לקוח הוא המלך. המהלכים השיווקיים העסקיים להשגת לקוחות הם לב ליבו של כל עסק כיום ומהווים את חוד החנית במאמצי השיווק והמכירות של הארגון.

אולם, גם המתחרים שלך עושים מאמצי שיווק. אם כן, כיצד תגדיל את סיכויי החברה שלך להשיג ולשמר יותר לקוחות? מערכת CRM ניהול קשרי הלקוחות Microsoft Dynamic Crm היא הנשק הסודי שלך בקרב על הלקוח הבא.

היעד : להיות מספר 1 במכירות

האמצעי : מודול המכירות ( Sales ) – הטמעה נכונה של תהליכי המכירות, החל משלב קבלת הליד ועד לסגירת העסקה (מכירה) כולל מנגנוני אסקלציה ובקרה.
מערכת Microsoft Dynamic Crm מאפשרת לך להכיר את הלקוחות שלך בצורה העמוקה ביותר ולייצר איתם תקשורת חכמה המבוססת על תובנות ונתונים – לא ניחושים ולא השערות. כלי ניהול תהליכי המכירות של Microsoft Dynamic Crm מייעלים עבור צוותי המכירות שלך את העבודה ומעניקים להם בדיוק את המידע הדרוש להם על מנת להצליח, או במילים אחרות – למכור.

תהליכי העבודה עם מערכת Microsoft Dynamic Crm יאפשרו לך ניהול חכם ואפקטיבי של צוותי המכירות והשיווק שלך ואת היכולת לתת להם כלים ליצירת הזדמנויות עסקיות, קיצור מחזורי מכירות ובעיקר – סגירת עסקאות.

היעד : להיות מספר 1 בשירות

האמצעי : מודול השירות (Service) – הגדרת תהליכי השירות היעילים ביותר שיאפשרו לשים את הלקוח במרכז – החל משלב יצירת הקשר הראשוני ועד קבלת המענה האיכותי והמהיר ביותר.

כפי שידוע גם לך, עלות שימור לקוח זולה לאין ערוך מעלות גיוס לקוח חדש. לכן, איכות השירות שאתה מעניק ללקוחותיך הוא כלי מכירות ראשון במעלה. מערכת Microsoft Dynamic Crm מאפשרת לצוותי השירות המקצועיים שלך להעניק ללקוחותיך את השירות הטוב ביותר על ידי מתן שירות אחיד, אישי ומהיר.

העזר במערכת Microsoft Dynamic Crm על מנת לא רק לתת ללקוחותיך את השירות הטוב ביותר אלא להפוך אותם ללקוחות חוזרים וממליצים.

היעד : פשוט להיות מספר 1

האמצעי : מודול השיווק (Marketing) – הגדרת תהליכי שיווק יעילים, החל משלב הגדרת רשומות התפוצה, דרך הגדרת קמפיינים ממוקדים וניתוח יעילות הקמפיינים ( KPI )

גם אם מותקנת אצלך בעסק מערכת ניהול\שימור לקוח, עדיין תוכל ליהנות מכל היתרונות שיש ל Microsoft Dynamic Crm להציע לך.  מערכת ה Dynamics CRM הינה פלטפורמה גמישה, בעלת יכולת להתאים את עצמה לכל עסק ולכל ליבת עיסוק. את ההטמעה המושלמת והפרטים הטכניים תשאיר לנו.

חסוך זמן וכסף (ובעיקר כאבי ראש ואובדן מכירות) והשתמש ב Microsoft Dynamic Crm על מנת לקצר את זמני הפיתוח וההטמעה, אנחנו נעשה את זה עבורך בצורה מושלמת ומהירה.

בית תוכנה ERG מומחים ביישום ופיתוח מערכות מבוססות CRM ו xRM, איתך לאורך כל הדרך 

ERG הינה משווקת מורשה מטעם מיקרוסופט. עבורך, המשמעות היא מקצוענות לאורך כל הדרך:

●    אפיון והתאמה : אנו נבחן את צרכי העסק שלך ונתפור את הפתרון המדוייק ביותר עבורו
●    הטמעה : ניהול מלא של תהליך ההטמעה של המערכת בארגון
●    התאמות : ביצוע התאמות ופיתוחים ייחודיים להתאמה מושלמת של המערכת לצרכי העסק הייחודיים שלך
●    הדרכה וליווי שוטף של המערכת
●    פתרון בענן: הקמת תשתית  מיידית בענן ללא צורך בשרתים נוספים ומורכבויות מיותרות
●    חיבור למערכת ה MS office – שילוב מלא ושקוף עם מערכות האופיס של המשתמשים שלך להבטחת המשך עבודה רציפה ואינטואיטיבית.
●    דגש על אבטחה: גישה מאובטחת ופשוטה למידע בכל מקום ובכל זמן

מעוניין לדעת יותר על פתרונות ה CRM של מיקרוסופט וכיצד הם יכולים לשדרג את ביצועי המכירות והשירות של העסק שלך? צור איתנו קשר עוד היום ויחד נקפיץ את העסק שלך לשלב הבא. 

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן