מיקור חוץ DBA

חברת ERG מספקת שירותי מחשוב מנוהלים מאז 1999.

 מיקור חוץ של מומחי DBA

מיקור חוץ DBA של חברתנו מספק לכם מערכות מידע יציבות, מאובטחות ומהירות עם מסדי נתונים בעלי תכנון נכון, תחזוקה שוטפת ופתרון בעיות יעילות. אנו מעמידים לרשותכם אנשי מקצוע מיומנים בעלי יותר מ- 15 שנות ניסיון ב- DBA SQL המעניקים DBA Services למגוון ארגונים במשק. המקצועיות הרבה והניסיון העשיר מגויסים למענכם לצורך ביצוע תחזוקה שוטפת עבור תוכנת מסד הנתונים והשרת, וכן כשירות מרכז תמיכה, ניטור של השרת, טיפול יזום בהתראות, ניהול של גיבויים ושחזורים, הכנת תכניות למקרים של תקלות משביתות, ועוד.

מה כוללים שירותי מיקור חוץ DBA

מיקור חוץ DBA בחברתנו עשוי לכלול מגוון רחב של פתרונות בהתאם לצרכי הלקוח. אנו מתחילים בבחירה של פתרונות חומרה ותקשורת נחוצים כדי לעמוד בדרישות העומסים שלכם, ולאחר מכן ממשיכים להתקנה נכונה ויציבה אשר נותנת את הבסיס להרצה של יישומים וביצוע תוכניות על שרת מסד הנתונים. מכאן והלאה השירות כולל תחזוקה שוטפת, לרבות שמירה של המידע ותקינות הביצועים במסד הנתונים הארגוני. המענה ניתן על ידי אנשי מקצוע מיומנים וכולל בין היתר אכיפה של מתודולוגיות גיבוי וביצוע בדיקות שחזור תקופתיות, על מנת לספק אמינות מעולה לשמירת הנתונים בארגון. כמו כן, שמירה על בריאות מסד הנתונים וביצועי המערכת מתקבלת על ידי תוכניות שירות לביצוע אופטימיזציה הפועלות  באופן אוטומאטי, תחזוקה של קבצי הלוג וקבצי הנתונים, ותחזוקה של המפתחות וטבלאות הנתונים.

עוד מגוון פתרונות

מלבד האמור לעיל, שירותי מיקור חוץ DBA עשויים לכלול איתור וטיפול מוקדם בכל תקלה לפני השבתת המערכת, בדיקה וגיבוי של הנתונים והטמעה של התאוששות מהירה מתקלות, קבלת זמני תגובה מיטביים ממסכים, שאילתות ודוחות. זאת בנוסף לייעוץ ותכנון החומרה, תכנון מבנה מסדי נתונים, פתרון בעיות ביצועים, בדיקות עומסים, שירותי גיבוי מקוון, רפליקציה, פתרונות המשכיות עסקית, ועוד. לרשות לקוחותינו עומד גם מרכז תמיכה מקצועי ויעיל המספק מענה מהיר לקשת רחבה של בעיות, עם אחריות מלאה לפתרונן, לרבות הפעלה של ספקים נוספים ובזמינות עד לרמה של 24/7.

 

לפרטים נוספים בנושא, לקבלת הכוונה מקצועית ולהזמנת שירותי מיקור חוץ פנו אלינו בטלפון 073-2655155.

 

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן