שירותי מיקור חוץ ענן

חברת ERG מספקת שירותי מחשוב מנוהלים מאז 1999.

 מיקור חוץ שירותי ענן מנוהלים 

נמאס לכם לאבד מידע חשוב ו”לאכול את עצמכם” על זה אחר כך? שירותי מיקור חוץ בענן עושים לכם חיים קלים ומבטיחים שכל המידע מאובטח ונגיש לכל המשתמשים המורשים 24/7 ללא כאבי ראש.

מהלך ההתקנה של מערך הענן הוא פשוט וקל, ומומחי הענן שלנו מקפידים ללוות אתכם לכל אורך הדרך: משלב אפיון צורכי החברה ועד להטמעת מערכות הענן השונות בכל פלטפורמות המחשוב שלכם וחפיפת צוות העובדים.

איך עובד התהליך?

1

איפיון

אפיון צורכי החברה והגדרת חבילת ענן מותאמת אישית

2

מעבר לענן

העברת מערך העבודה לסביבת ענן במינימום זמן

3

התקנה

התקנת מערכות הענן השונות על כל כלי המחשוב בחברה

4

תחזוקה

תחזוקה, ניטור ומתן תמיכה לכל תקלה 24/7

מערכת ענן מספקת לכם ולעובדים סביבת עבודה נוחה ופרודוקטיבית יותר, בה כל המידע בא בקלות, מגובה באופן אוטומטי וזמין לכל עובד מורשה בקליק. 

מהם שירותי ענן במיקור חוץ?

 

שירותי ענן במיקור חוץ מספקים לבית העסק את כל צורכי הגיבוי והגישה בלחיצה אחת. סופסוף, ניתן להיפטר מחדר השרתים ולקבל בזרועות פתוחות אופן פעילות טכנולוגי ומשתלם יותר.

 

שירותי ענן במיקור חוץ לרוב כוללים נגישות נוחה ומאובטחת יותר לקבצי החברה, גיבוי מידע החברה 24/7, מערכת מייל פרטית לחברה עצמה, מערך ניהול שיחות וידאו, ניהול משימות, התקנה של אפליקציות לייעול מהלך העבודה ועוד. למי זה מתאים?

 

כיום בתי עסקים קטנים, בינוניים וגדולים בוחרים בסביבת ענן, מאחר ומדובר במערך פעילות נוח ומשתלם מאוד לעומת הקמה של חדר שרתים פרטי.

 

בעוד שעסקים קטנים פונים לשירותי ענן במיקור חוץ עקב העלות הנמוכה ונוחות התפעול, עסקים גדולים בוחרים בשירותי ענן עקב מגוון האפליקציות האינסופי, האפשרות לחבר למערך הענן תוכנות ומערכות שונות והיכולת להתחבר למערך העבודה מכל מחשב בכל מקום בעולם; מהחופשה או מהבית.
למה שירותי ענן במיקור חוץ?

כשבוחרים בשירותי ענן במיקור חוץ נהנים מעבודה על שרת וירטואלי, שכל המידע שלו מבוסס על שרת פיזי בחוות שרתים מאובטחת היטב. כתוצאה מכך, ניתן לקבל מגוון רחב של שירותים מקצועיים ומקיפים התפורים לצורכי העסק במחירים נוחים, ללא צורך בהשקעה בחומרה או בתוכנה.

מהלך ההתקנה של מערך הענן הוא מאוד פשוט, כאשר בתומה בית העסק מקבל את המפתח לשימוש במערכת המותאמת לחוויית המשתמש, ומכוונת להניע את העובדים לפרודוקטיביות שיא.

סביבת הענן לרוב מצריכה מעט מאוד תחזוקה ותיקונים, ועל ידי כך מבטיחה את הפעילות השוטפת והתקינה של מקום העבודה, ומונעת של אובדן ממסדי נתונים החיוניים לפעילות החברה.

שירותי ענן במיקור חוץ מספקים הרבה אפליקציות ויישומים המייעלים את מערך העבודה ומקלים על התקשורת בין העובדים. 

במקרה של קריסה מערכתית או כשל בחיבורי האינטרנט, סביבת הענן מקפידה לשמור את כל המידע אודות החברה מוגן וחתום, וניתן יהיה להשיב אותו בקלות לאחר פתירת התקלה.

איך בוחרים חברה המספקת שירותי ענן במיקור חוץ?

בימינו, חברות מחשוב רבות מציעות שירותי ענן במיקור חוץ, אך איזו חברה מתאימה עבור בית העסק?

 

  • חברה שמקפידה על אפיון – המעריכה היטב את גודל החברה וצרכיה, ורק לאחר מכן מתאימה את חבילת הענן הנכונה ביותר עבורה. במידה והחברה גדלה או קטנה או שצרכיה משתנים, גם על שירותי הענן להשתנות בהתאם ומומלץ לבחור בחברת מיקור חוץ המקפידה לפקח על מצב החברה, להציע שינויים בהתאם ולייעל את מערך הפעילות בכל פעם מחדש.

  • חברה שמתקינה את כל המערכות הרצויות – בהתאם לאפיון, חברה המספקת שירותי ענן מתקינה את פלטפורמת הענן יחד עם כל האפליקציות להן החברה זקוקה, מסנכרנת בין יתר המערכות של החברה לסביבת הענן ודואגת להסביר לעובדים כיצד להתנהל עם המערכת באופן אופטימלי, במטרה לקבל את התוצאות הטובות ביותר.
  • חברה שזמינה עבורך 24/7 – במקרה של שאלה, בעיה או תקלה קריטית המצריכה פתרון בהול. 

למה ERG?

חברת ERG מתמחה במתן שירותי ענן ופתרונות מחשוב במיקור חוץ מזה למעלה מ- 20 שנה, ויודעת כיצד לנהל תהליך עבודה פשוט וחלק המניע את בית העסק למאה ה- 21, ועל ידי כך מייעל משמעותית את פעילות החברה.

החזון שלנו הוא לספק לבתי עסקים פתרונות המותאמים לצורכיהם באופן אישי, במטרה לשפר את אופן ההתנהלות של הארגון ולפתח מערך פעילות חדשני, חסכוני ופרודוקטיבי יותר.

הכי חשוב?! אנחנו אף פעם לא משאירים אתכם לבד. במקרה של בעיה או תקלה, אנחנו במרחק שיחת טלפון. פעמים רבות נוכל לפתור את הבעיה במהירות ומרחוק ללא צורך להגיע לבית החברה, כך שיהיה ניתן להמשיך וליהנות מיום עבודה שגרתי ללא השבתה.

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן