מיקור חוץ של שירותי מחשוב – כל היתרונות

תוכן עניינים

בחירה בשירותי מיקור חוץ היא תמיד החלטה מעט מאיימת:

“האם כדאי לי להאציל סמכויות לארגון שאני לא מכיר?”,

“האם אני יכול/ה לשחרר את הצורך לפקח ופשוט לסמוך על הצד השלישי?”,

“מה יקרה אם תיווצר טעות קריטית?”,

כל אלו ויותר הן שאלות שרצות במוחם של אינספור אנשי עסקים ששוקלים להאציל שירותים במיקור חוץ.

ועם זאת למרות כל החששות אין להתכחש לעובדה ששירותים במיקור חוץ לרוב מציעים הרבה יותר יתרונות לעומת חסרונות, כאשר היתרון הבולט ביותר הוא שעיקר העבודה והצורך בפיקוח “יורדים מהכתפיים שלכם” ומועברים לידיים המקצועיות והמהימנות של צד ג’.

בתחום המחשוב הדבר אינו שונה. שירותי מחשוב לעסקים חוץ לרוב נחשבים כדאיים בהרבה לעומת הקמה של חטיבת מחשוב שלמה בחברה שכלל אינה מתקשרת לדיגיטל. חשוב להבין שבחירה לבנות מחלקת מחשוב מצריכה הרבה מאוד משאבים וזמן, בכדי לאתר את אנשי המחשוב הטובים ביותר, להכשיר אותם ולפקח עליהם ביומיום. לרוב המנהלים אין את הזמן או היכולת לבצע את הפעולות הללו בצורה נכונה, מאחר ואינם מבינים בעולם המחשוב באופן מקצועי ומעוניינים להתמקד במה שהם עושים הכי טוב.

שירותי מחשוב לעסקים במיקור חוץ מנטרלים את כל המעמסות הללו ומאפשרים לנהל מערך פעילות שקט בעלות הרבה יותר משתלמת ותוך השקעה של מינימום זמן.

שליטה מלאה בתקציב המוקצה למחשוב

הקמה של מחלקת מחשוב בתוך החברה משמעה שיהיה עליכם לשלם דרך קבע לכל עובד ועובד בתחום המחשוב, ולהיערך לעלויות משתנות בהתאם לצורכי המחלקה הן מבחינה תפעולית והן מבחינת משאבי אנוש. רוב הפעמים, העלויות הללו גבוהות משמעותית משום שצורכי המחשוב שלכם יחסית נמוכים, אך ההיצע הקיים בחברה לטיפול במערך המחשוב כעת גבוה מן הנדרש.

עבודה עם חברת מחשוב במיקור חוץ מבטיחה שהעלויות שלכם בתחומי ה- IT והענן יהיו קבועות ויציבות שנה אחר שנה, מה שמאפשר להכין תקציב נכון ומדויק ולשלם אך ורק על מה שאתם צריכים.

עובדים אך ורק עם הטובים ביותר

רוב אנשי העסקים הם אנשים מאוד חכמים, אך אינם בהכרח מבינים או מוכשרים בעולם המחשוב. אם אינכם מוכשרים בתחום, יהיה לכם לא פשוט לאתר את העובדים המתאימים למשימות שאתם צריכים ואף לפקח עליהם כיאות.

שירותי מחשוב לעסקים במיקור חוץ מבטיחים שאיש מחשבים מקצועי ומרובה ניסיון מפקח על כל האופרציה, ומכשיר את עובדיו לטפל במערך המחשוב שלכם בצורה החכמה והטובה ביותר, הן בזכות הידע הנרחב שלו בתחום והן בזכות הניסיון בהתמודדות עם מערכות מחשוב שונות במצבי שגרה ומצבי חירום.

העובדה שחברת המחשוב כבר “ראתה כמה חברות בחייה” היא יתרון משמעותי, שבזכותו תוכל טפל בקלות במיני תקלות שאנשים שחדשים בעולם המחשוב לא בהכרח ידעו כיצד לגשת אליהן מלכתחילה.

הפחתת עלויות עובדים

מציאת העובדים המתאימים והכשרתם גם היא עשויה להיות יקרה מאוד, ופעמים רבות העובדים ששכרתם בתחילת הדרך לא עומדים בציפיות המתאימות, מה שישיב אתכם למסלול החיפושים המייגע…

שירותים במיקור חוץ מבטיחים שאנשי המחשוב הטובים ביותר ניגשים לטפל בכל בעיה המתעוררת בבית העסק בקלות, מתוך שנים של ניסיון, ידע ומקצועיות. אם אחד מהעובדים בחברת המחשוב ששכרתם אינו מתאים – זוהי לא הבעיה שלכם, ועל  איש המחשבים המנהל את החברה מוטלת האחריות למצוא את העובד החדש ולהכשיר אותו התאם לצורכי החברה שלכם.

הטמעה של הטכנולוגיה המתקדמת בשוק

חברת מחשוב איכותית תמיד דואגת לעבור ריענונים ולהכיר את הנושאים והמוצרים החדשים ביותר בתחום המחשוב. אם החברה נתקלת במערכת או מפתחת תוכנה חדשה שלדעתה תייעל את מערך העבודה שלכם, תהיו בטוחים שהיא תמצא את דרכה לחברה שלכם תוך מספר חודשים לכל היותר.

רוב הפעמים, חברת המחשוב דואגת גם להתקנה ולהטמעה של המערכות בסקטור המחשוב, וגם מקפידה להכשיר ולהדריך את העובדים כיצד להשתמש בהן ולהפיק מהן את המיטב.

חברות מחשוב במיקור חוץ מסייעות לספק שירותי מחשוב לעסקים וארגונים את כל צורכי אבטחת המידע, הענן והתקשורת במקצועיות ומתוך מקום של ידע וניסיון. חברת ERG מתמחה בעולם המחשוב מזה למעלה מ- 20 שנה ומניעה עסקים וארגונים לשלב הבא בעולם הטכנולוגיה. החברה יודעת כיצד למפות את צורכי החברה ולספק להם מענה משתלם ונכון, שמביא לשיפור הפעילות השוטפת בחברה ולייעולה בטווח הארוך. לפרטים נוספים ויצירת קשר, לחצו כאן.

תוכן עניינים

הכתבה הועילה לכם? שתפו...

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן