המדריך למנהל – מיקסום היעילות והתפוקה של העובדים במסגרת עבודה מהבית

תוכן עניינים

בעקבות תופעת הקורונה, רבים מאיתנו נחשפנו למצב עבודה חדש: עבודה מהבית בלבד. עבודה מהבית מציעה שפע של יתרונות: לפתע, אין צורך להתארגן ולנסוע עד לעבודה בפקקים, ניתן לנהל את יום העבודה שלנו בניחותא וללא הסחות דעת, וליהנות מאוכל של בית מידי יום.

בכדי ליהנות מכל היתרונות שלעבודה מהבית יש להציע, חשוב להתאים את מערך המחשוב הביתי לזה שקיים במשרד או במקום העבודה שלכם. שכפול מקצועי ויסודי של מערך העבודה בבית, מעניק לכם את החופש לעבוד מכל מקום ובכל עת בלחיצה על כפתור, וליהנות מיום עבודה פרודוקטיבי שעובר חלק ונטול תקלות. 

התקנת מערכות המידע המתאימות

מערכות מידע הן חלק בלתי-נפרד מיום העבודה. רוב בעלי המקצוע והעסקים כיום נעזרים במערכות מגוונות, המסייעות להם לשמור על מערך עבדה מסודר ויעיל, שתורם לפרודוקטיביות שיא.

  • מערכות מותאמות מקצוע – רואי חשבון, עורכי דין, מנהלי חשבונות, מורים ואפילו רופאים, כולם משתמשים במערכות ספציפיות שנתפרו מראש עבור הצרכים שלהם, כך שיוכלו לנהל את יום העבודה בנוחות. התקנת המערכות הללו במחשב הביתי מאפשרת לנו לנהל את יום העבודה בבית באופן נעים ונוח, המותאם לסביבת העבודה השגרתית שלנו. כל המידע נשמר במערכת באופן אוטומטי, כך שנוכל להמשיך לעבוד גם מהמשרד במקרה הצורך.
  • מערכות לניהול זמן – כיום, חברות רבות נעזרות במערכות לניהול זמן כמו Trello, CRM וכדומה. מערכות אלו מסייעות להרכיב עבורכם לוח-זמנים חכם ומסודר, שמבהיר לכם בדיוק מהן המשימות שעליכם לבצע מידי יום, ובהתאם לסדר עדיפויות מוגדר מראש. המערכות נבחרות בהתאם לגודל העסק, כאשר מערכות כמו CRM אף תורמות לעסק מידע רב, ומייעלות משמעותית אפיקים מסוימים בחברה. התקנת המערכת על המחשב הביתי, תסייע לכם להתוודע בקלות לכל המשימות שלכם ושל העובדים תחתיכם, לעמוד על התפוקה שלהם והכול מתוך החלל הביתי.
  • ניטור כניסה ויציאה – כאשר אתם מעוניינים לעבוד מהבית, פעמים רבות המנהלים שלכם יבקשו מכם להתקין מערך כניסה ויציאה בתוך הבית, בכדי שיוכלו לפקח בקלות אחר כמות השעות החודשית שלכם.
  • אנטי-וירוס – ההחלטה לעבור לעבוד מהבית, הופכת את המחשב הביתי למשאב חיוני, שחשוב לשמור עליו היטב ומכל משמר. תוכנות אנטי-וירוס מקצועיות וחוקיות מסייעות לגונן על המחשב מפני כל רע, ולהבטיח כי המידע שלכם יישמר בטוח על המחשב, ומוגן מפני וירוסים, קריסות מערכת ו”עיניים סקרניות” של מתחרים.

סנכרון בין שרתי המידע

כל עסק טומן בחובו כמות עצומה של מידע, שלרוב נשמרת תחת ענן, שרת פרטי או מסחרי. אי-יכולת להעלות את המידע בבית, תמנע מאיתנו לנהל יום עבודה תקין ותעכב אותנו משמעותית. 

חשוב לסנכרן בין המחשב המשרדי והמחשב הביתי, בכדי ליהנות מגישה נוחה ומהירה למידע הרצוי. בזכות זאת, נוכל לגשת בקלות אל החומרים המתאימים, בהתאם לרמת הסיווג שלנו, ולהיעזר בהם במהלך יום העבודה ללא קושי.

גם המייל העסקי שלכם חיוני לניהול יום עבודה מסודר. אם אין חיבור מתאים למייל, אתם עלולים לפספס הודעות חשובות, להחמיץ פגישות ולהפיל עניינים קריטיים בין הכיסאות. מייל מסודר ומסונכרן מבטיח שתמיד תדעו כשמתקבלת הודעה חדשה, ותוכלו להשיב לה במהירות וביעילות מכל מחשב.

טלפוניה

טלפוניה מאפשרת לכם לדבר עם כל עמית לעבודה או לקוח מכל מקום בעולם בצורה מקצועית ומרשימה. אפשרויות כמו מוזיקת המתנה והיכולת להקליט את השיחה למטרות תיעוד ושימוש עתידי הן יקרות מפז, משום שהן משרות על הדובר בצד השני תחושת יוקרה, ומאפשרות לכם לחזור אל השיחה מכל מקום ובכל עת. 

התאמת מערך העבודה הביתי שלנו מסייעת להביא ליום עבודה חזק ונוח, שנע על מיי מנוחות. חברת ERG משכפלת מערכי עבודה מהמשרד אל הבית מזה למעלה מ- 20 שנה, נהנית לעזור לבעלי עסקים למצות כל יום עבודה עד סופו, וליהנות מראש שקט בכל המתקשר לעולם המחשוב.  

ממקסמים את יום העבודה הביתי. דברו איתנו. לפרטים נוספים, צרו קשר.

תוכן עניינים

הכתבה הועילה לכם? שתפו...

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן