לקוחות ממליצים

רק רצינו לשתף מה לקוחות אומרים עלינו

חברת מנפאואר מקבלת שירות Outsourcing  בתחום הפיתוח וה-DBA  מחברת ERG מזה שנים רבות. אנו מקבלים שירות מקצועי ואיכותי שמלווה אותנו בכל דרישה ותקלה.

השירות שאנו מקבלים מאופיין בעמידה ב – SLA , אמינות , מקצועיות וגמישות שתורמים מאוד ליכולת שלנו לתמוך במחלקת הפיתוח של חברת מנפאואר .

אשמח לתת את המלצותיי במידה ויידרש.
רוני
מנהלת מחשוב, מנפאואר
חברת ERG מספקת לחברתנו שירותי תמיכה בכל נושא מערכות מידע בשנתיים האחרונות. השרות המקצועי שהם מספקים ואנשי הצוות המקצועיים אשר נותנים לנו שירות אפשרו לי חסכון משמעותי בעלויות המחלקה ושיפור השירות הניתן לאנשי הארגון.

אייל זמין תמיד לכל בעיה, עוזר במתן פתרונות ונותן מענה בזמינות מלאה. העבודה עם ERG מספקת לי שקט ובטחון וידיעה שיש מי שנותן לי פתרונות בזמן אמת 24/7.

תודה ל ERG על השרות הנפלא והמקצועי!
שירי הסקי
סמנכלית תפעול, Tiny Love
לצוות האחים וחברת ERG ,
מרגע שהשארנו פרטים לפני כבר 4 שנים ועד היום הטיפול המסור בנו ובמערכות שלנו הוא יוצא דופן ולא מובן מאליו!

השירות האיכפתי, החריצות, ההבנה העמוקה והרצינית בתחומים השונים בהם אנו פחות שולטים, היחס האנושי מובילים את שיתוף הפעולה שלנו קדימה. לא קל לספק שירות לחברה מהתעשייה המסורתית, יצרנית, משפחתית אשר עושה את צעדיה לתוך עולם המחשוב, אך אתם תומכים בכל בעיה ושאלה באופן כה מקצועי ונעים.

התחלנו ממצב מפוזר ולא מקצועי ואנו צועדים אל עבר מצב מאורגן, מסודר ומתקדם, אבקש להודות לכם על הדרך ומקווה לעוד הרבה שנים טובות של שיתוף פעולה! לרן, אייל, אמיר, אבי, רומן, לירון ולכל צוות ERG המנצח - תודה.
עומר טהון
מנהל תפעול , שטיבל טחנות קמח
חברתנו, אילן קארגלס, היא חברה ששירותיה מבוססים על מאגר נתונים עצום; כיום כל המערך המיחשובי שלנו מבוסס מערכות מידע שמתוחזקות ע"י ERG.

בעבר, לפני כניסתה של ERG לחברתנו, חווינו נפילות וקריסות של מערכות המידע, שגרמו להפסדים ופגעו ברמת השירות שלנו. ERG נתנה לנו יציבות, שקט וביטחון בכל תחום ה-IT של אילן קארגלס. גם במקרים הבודדים של נפילות תגובת ERG מידית, ולעולם לא נגרמו השבתות של יותר ממספר שעות.

הצוות זמין בכל רגע נתון החל מהמוקד ועד בעלי החברה, שמעורב בפרטים הקטנים, ודואג למתן שרות ברמה הגבוהה, ובדרך כלל, מלווה את כל התהליכים באופן אישי.
דורון
מנכ"ל , אילנקרגלאס
אנו עובדים עם ERG מזה מספר שנים כספק ראשי ויחיד לטיפול בכל מערכת המחשוב של המשרד. במהלך השנים זכינו לטיפול אישי, מסור ומקצועי הן אל מול דרישות היומיום והן אל מול צרכים משתנים ומיוחדים. צוות החברה הוכיח עצמו יותר מפעם אחת כבעל יכולת לפתור תקלות, להתריע ולנהל את העבודה באופן המאפשר לנו שקט ובטחון. אשמח להמליץ !
מיכל
מנהלת מחשוב, יעקב סלומון ליפשיץ
אנו עובדים עם צוות ERG כשנה וחצי, וברצוני להודות על עבודה משותפת, פוריה ונעימה.תמיד זמינים לכל פניה ושאלה.

התחלנו את הדרך כשכל מערכת הIT  שלנו הייתה במצב כושל עם נפילות שרת קבועות ואובדן זמן עבודה משמעותי. מרגע שהתחלנו לעבוד יחד ושיפרתם את התשתית שלנו העבודה נעימה יותר ורציפה, מהירויות העבודה השתפרו והראש שקט.

ברצוני להודות במיוחד גם לאנשי התמיכה מכל הלב, העובדים שנמצאים אצלנו ותומכים מרחוק על הסבלנות, המקצועיות היחס והאכפתיות.
שירי
מנהלת מחשוב, שטאנג הנדסה
כולם כבר יודעים שמעבר למחשוב ענן מביא לצמצום הוצאות על מערכות המידע בארגון, מאפשרים תשלום על פי צריכה בלבד, מאפשרים עבודה מהירה, גמישות, שיתופי פעולה ויצירתיות.

מה שאולי לא כולם יודעים שהעבודה עם הצוות המקצועי של ERG, מאפשרת לכם להתמקד במה שחשוב לכם!
אלון
מנהל מערכות מידע, מכון שלום הרטמן
אנחנו עובדים עם ERG תקופה ארוכה! נותנים לנו פתרון משולב לכל הקשור בנושא מערכות המידע בחברה. 

ONE STOP SHOP תמיכה מקצועית וזמינה עם גיבוי של HELPDESK ביזמתם ישנו מעקב ובצוע של פעולות בקרה ופעולות מונעות.

אשמח להמליץ. 
אלי
מנהל כספים, צמל יעקובסון

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן