הערכים וה- DNA שלנו

איך אנחנו עושים IT?

החברה שלנו קמה כבר לפני 20 שנה. עשרים שנה שבהן אנחנו מספקים שירותי מחשוב, פתרונות מחשוב ,פיתוח תוכנה ובשנים האחרות גם שירותי ענן. 

התחלנו צעירים, אוהבי טכנולוגיה ונהנים מהסיפוק הנובע לפתור לארגונים את אתגרי המחשוב והאמת אנחנו עדיין כאלו פשוט פחות צעירים אבל הרבה יותר מנוסים.

עם השנים שמנו לב שהתגבשה איזו מין ״נוסחה״, סט של ערכי יסוד שלמרות שלא חשבנו עליהם כאשר הקמנו את החברה, זהו בעצם ה DNA שלנו. 

ומסתבר שה- DNA  שלנו מורכב משלושה חלקים : 

להקשיב

להצליח להקשיב באמת זה לא פשוט. ההקשבה מתחילה עם הלקוחות שלנו. כאשר אנחנו באמת מקשיבים אנחנו מצליחים לשמוע מה מפריע, מה הם צריכים על מנת לשפר את העסקים שלהם, אילו נושאים טכנולוגיים מטרידים אותם וגם מה לא מטריד אבל צריך להטריד. הקשבה פתוחה ואמיתית ממשיכה איתנו גם פנימה בין העובדים, עם השותפים העסקיים והספקים שלנו. למדנו שככול שאנחנו מקשיבים יותר טוב הפתרונות שאנחנו מספקים יותר ״נכונים״ ומדוייקים.

לעזור

הרצון לעזור משותף לכול העובדים שלנו. לעזור ללקוחות כמובן אבל גם לעזור אחד לשני בתוך החברה. אם תשאלו את מי מהעובדים שלנו ממה היא או הוא הכי נהנים בעבודה, תמיד תקבלו תשובה בסגנון ״אני נהנה / נהנית לעזור ולפתור בעיות״. ובאמת עבור כולנו כאן - באמת שאין יותר סיפוק יותר גדול מההרגשה שהצלחנו לפתור בעיה או שאנחנו עוזרים ללקוחות שלנו. זה אומנם לא להציל חיים אבל עדיין להציל שרתים, מערכות מידע וזמן עבודה גם נחשב.

להשתפר

להשתפר כל הזמן - זה החלק החמקמק. שמנו לב שכל שנה עשינו משהו קצת יותר טוב מהשנה הקודמת. כל פרויקט חדש מבוצע לאור הלקחים של פרויקטים קודמים. הצוות המקצועי הוותיק שמלווה אותנו כמעט מהקמת החברה והצוות החדש שמתווסף לאורך השנים מבין שהעוצמה שלנו היא הידע והנסיון שניצבר כבר 20 שנה אבל גם הידע והנסיון שניצבר בפתרון האחרון או בתקלה האחרונה. יחד עם הרצון המתמיד להשתפר מגיעים אכפתיות, מחוייבות, שקיפות ומקצועיות. לאורך השנים שמנו לב שמי שנשאר איתנו וממשיך הלאה הוא חלק מהשיפור המתמיד שלנו.

אז זה ה DNA שלנו : להקשיב , לעזור , להשתפר .

אז אם אתם רוצים מחשוב שבאמת עובד, צרו אתנו קשר.

אנחנו נשמח להקשיב לכם, לעזור לכם ויחד אתכם להמשיך להשתפר.

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן