פתרונות מחשוב שמתאימים למשרדי עורכי דין

תוכן עניינים

עורכי דין זקוקים למערך מחשוב דינאמי ומתקדם, שמסייע להם לאתר את המידע הנחוץ במהרה, לנסח מסמכים במהירות הבזק וכמובן גם לשמור אותם למטרות תיעוד ובהתאם לחוק. 

כיום, עורכי דין רבים מעדיפים להפסיק לעבוד ממשרד החברה ודווקא לעבוד מהמשרד הביתי שלהם. הקמה של מערך מחשוב מסודר ומוגדר מראש, מאפשרת לעשות זאת בנוחות ותוך שימור של חזית עבודה מאובטחת.

מייל, תוכנות להעברת קבצים ושיתוף קבצים

עורכי דין מרבים לבלות שעות רבות מול מערכת המייל: כיום, רוב החוזים מועברים ללקוח באמצעות המייל או פלטפורמה חברתית כזו או אחרת. 

חשוב לזכור כי כל המידע שעורך דין עוסק בו הוא לרוב מידע רגיש, לכל הפחות ללקוח, שכל הצדדים  היו רוצים לשמור באופן חסוי ופרטי. מסיבה זו, חשוב לגונן על מערך המייל ושיתוף הקבצים של עורך הדין באמצעות הרשאות, תעודות וסיסמאות, שיבטיחו כי הגישה למידע תהיה מוגבלת, ושקופה רק בפני מי שבידיו נתוני הגישה המתאימים.

בנוסף, ניהול חכם של מערך המייל מסייע להעלות את רמות התפוקה בעבודה פי כמה מונים: יצירה של תוויות ותגיות שונות למיילים בהתאם לקטגוריות מתאימות, חיבור מערך המייל לכל המכשירים החכמים של עורך הדין וסינון חכם של מתקפות דיוג, תכני ספאם ותכנים פוגעניים, תסייע להימנע מהסחות דעת או פלישות ותבטיח מהלך עבודה מהיר יותר, שיביא לעלייה בפרודוקטיביות.    

גיבוי המידע

עורכי דין ומשרדי עורכי דין חייבים לשמור את כל המידע שלהם במקום מאובטח ומוגן מפני כל איום. בעולם שבו המחשבים שלנו מותקפים על בסיס יומי על ידי תוקפי סייבר, וירוסים ותוכנות זדוניות, לא תמיד פשוט להצליח לשמור על המידע מכל משמר.

שימור לקוי של המידע, עשוי להביא לחשיפתו בפני מתחרים, לפגוע במתחרים שלכם ובאמון שבניתם עמם ולפגוע באופן ישיר בהמשכיות העסקית של המשרד שלכם.

בדומה לסביבת המייל, חשוב להקפיד ולהגן על כלל המידע הגובה באמצעות סיסמאות והרשאות מגוונות, כך שייחשפו רק בפני העיניים הנכונות.

גיבוי כלל החוזים, תיקי הלקוחות והמידע אודות החברה תחת שרתים פרטיים או סביבת ענן מוגנת, תבטיח כי המידע ייוותר שמור תחת חסותכם במשך שנים רבות, וכי תמיד תוכלו לגשת אליו במקרה הצורך.

קלות הגישה מאפשרת לגשת לתיקי לקוחות בקלות, ולשנות צוואות או מסמכים שונים בנוחות וללא קושי או בזבוז זמן על חיפושים מיותרים. 

הגנה על המידע

לאחר שהמידע מאוחסן היטב, שמור טוב-טוב, עדיין יש לגונן עליו מפני איומים המשוטטים באינטרנט על בסיס יומי.

משרדי עורכי דין העונים לצרכים של חברות גדולות, חייבים להישמר מפני ניסיונות פריצה וחשיפת מידע מצד מתחריהם. בנוסף, מתקפות הסייבר האינטרנטיות עשויות לחדור אל מחשבים שלכם או של העובדים שלכם, ואט-אט לפגוע במערך המחשוב שלכם. 

ללא טיפול, פגיעה מתמשכת במערך המחשוב מביאה לקריסה מערכתית, פוגעת משמעותית בהמשכיות העסקית של המשרד ובלקוחותיו.

שימוש במערכות חומת אש ואנטי-וירוס מתקדמות ואיכותיות, תבטיח מניעה מוחלטת של תקלות מסוג זה: בעוד שחומת האש מסייעת למנוע תקיפות סייבר או פריצות מלכתחילה, תוכנות האנטי וירוס יודעות כיצד לנטרל את האיום כאשר הוא כבר חדר אל תוך המחשב. המערכות החכמות מקפידות לנקות את המחשב מפני איומים על בסיס קבוע, ובזכות זאת מבטיחות המשכיות עסקית חלקה.

חברת ERG מתמחה בסיפוק פתרונות למשרדי עורכי דין ועורכי דין פרטיים, לרבות העברת סביבת המשרד למשרד הביתי, התקנת מערכי טלפוניה, שדרוג מערך המחשוב הקיים הן מבחינה פיזית והן מבחינה טכנית ולהביא לייעול מהלך עבודה היומיומי, ולחיסכון משמעותי בשעות עבודה.

מרגישים שהגיע הזמן לשדרג את מערך המחשוב שלכם? צרו קשר.

תוכן עניינים

הכתבה הועילה לכם? שתפו...

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן