פתרונות מחשוב שמתאימים למפעלים

תוכן עניינים

מערך מחשוב מתוחכם וכוללני מסייע להבטיח כי יום העבודה במפעל ובמשרד יעבור על מיי מנוחות וכי תחסכו כסף רב, שבדרך כלל הייתם מבזבזים על שעות עבודה נוספות ותיהנו ממערך פשוט לתפעול, שיאגד את כל המידע שלכם בצורה המאורגנת ביותר.

מפעלים גדולים, מפעלים קטנים וכל מה שביניהם זקוקים למערכי מחשוב חזקים ומסודרים, כך שיוכלו להתנהל בשגרה בפרודוקטיביות שיא, ליהנות מיום עבודה שעובר חלק ובסופו, ליהנות מגישה נוחה ומאובטחת לכל המידע הקיים 24/7.

שדרוג מערכות המידע

מערכות המידע הן מן האספקטים החשובים ביותר עבור מפעל, משום שהן אחראיות לתפעול, תיעוד, אחסון והעברת המידע המנהלתי, הפיננסי והתפעולי של המפעל 24/7. מערכות מידע איכותיות לרבות מוקמות על שרתי גיבוי, כך שהמידע יוכל להישמר במחשבי המפעל לנצח, ותמיד תוכלו לגשת לפיסת מידע, גם אם תועדה לפני כ- 10 שנים ויותר.

קיימות מספר מערכות מידע הקריטיות לשימור שגרת המפעל:

  • מערכות כניסה ויציאה – מערכות שמטרתן לתעד בקלות את שעות העבודה של עובדי המפעל. על ידי כך, עובדי המפעל יודעים כי לבטח יקבלו משכורת בהתאם לשעות שרשמו, ובאותו האופן בעל המפעל יודע כי לעובד אין שום דרך לרמות ולשנות את גודל השעות שעבד בכל חודש.
  • מערכות רכש, ייבוא וייצוא – מפעלים הם סביבה כאוטית, שמידי יום מגיעים אליה מגוון של חומרי גלם, מארזים וחומרים שמטרתם לסייע ולהרכיב את המוצר המוגמר המיוצר במפעל. באותו האופן, המפעל מייצר מוצרים רבים לרחבי הארץ והעולם.
    חשוב לעקוב אחר כמות המוצרים הנכנסת והיוצאת, בכדי להבטיח כי תשלמו ותקבלו את התשלומים הנכונים, בהתאם לחומרים שייבאתם או ייצאתם.
    תיעוד מדויק של תחום הייבוא והייצוא יבטיח כי תמיד תשלחו את הכמות המתאימה ללקוחותיכם, תמיד תדעו כמה נשאר לכם מכל חומר ולעולם לא תמצאו את עצמכם “ריקים” מחומרים, שכן המערכת תמיד תתריע לכם כי הגיע הזמן להזמין עוד.
  • הנהלת חשבונות וניהול פיננסי – לכל חברה כיום קיימת מחלקת הנהלת חשבונות, שזקוקה למספר מסוים וקבוע של מערכות ידועות מראש, המסייעות לעובדים השונים לבצע את עבודתם מהר יותר ובצורה מדויקת יותר. המערכות חיוניות להמשכיות העסקית הרציפה של המפעל, ומקטינות משמעותית את מרווח השגיאה לחישובים מוטעים או טעויות בנתונים. 
  • תוכנות לפי צורך אישי – מפעלים רבים כיום זקוקים למערכות המותאמות אישית עבורם. אנו בחברת ERG יודעים כיצד לייצר את כל סוגי המערכות, ולהתאים אותן לצרכים האישיים של המפעל מ- א’ ועד ת’.

תוכנות בקרה והגנה

כמו לכל המפעלים, גם למפעל שלכם יש מתחרים, מחשבים שפועלים כל יום-כל היום בערוצים שונים, וסכנה להיחשף לפריצות סייבר, וירוסים, סוסים טרויאנים או מפגע דיגיטלי כזה או אחר, שיביא לאובדן ממסד הנתונים שלכם, ייפגע משמעותית במערך העבודה שלכם בטווח הארוך ויעצור את הפעילות שלכם לפחות למספר שעות ועד לימים.

מערכות חומת אש מתקדמות מסייעות להרחיק ממערך המחשוב שלכם כל איום או תוכנה זדונית באשר היא. במידה ואיום מסוים הצליח לחדור את חומת האש, תוכנת אנטי-וירוס מסייעת לנטרל אותו ולנקות אותו ממערך המחשוב שלכם ביעילות.

גיבוי המידע

לאחר שהמידע מוזן במערכות המידע השונות, לכל בית עסק ומפעל בכלל חשוב מאוד לגבות את כל התכנים הרשומים, בכדי למנוע אובדן נתונים שעלול לסכן את חיי המפעל שלכם בעתיד.

גיבוי התכנים על שרתים פרטיים או שרתי ענן, מסייע להבטיח כי המידע יישמר איתכם לאורך כל החיים. מומלץ מאוד להגן על המידע באמצעות הרשאות וסיסמאות, בכדי להבטיח שרק העיניים הנכונות יצפו במסמכים הללו.

חברת ERG מתמחה בסיפוק פתרונות מחשוב המותאמים לצרכי המפעל שלכם כמו כפפה ליד. בזכות הניסיון, הידע והמקצועיות של החברה, אתם מקדמים את מערך המחשוב שלכם לשלב הבא בצורה חכמה, ויחד עם חברה המלווה אתכם יד-ביד לאורך כל התהליך. 

לקבלת ייעוץ מקצועי והתאמת מערך מחשוב מקצועי ומקיף למפעל שלכם, צרו קשר כאן

תוכן עניינים

הכתבה הועילה לכם? שתפו...

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן