פתרונות מחשוב שמתאימים לחברות שיווק והפצה

תוכן עניינים

כיום, בתי עסקים רבים לומדים להבין את היתרונות שלעולם המחשוב יש להציע. ישנם כל כך הרבה חידושים שחוסכים אינספור שעות עבודה, מקצרים תהליכים ומבטיחים שכל יום עבודה ימוצה עד תומו.

חברות שיווק והפצה אינן שונות. בעולם שעוסק מידי יום בייצור של אינספור נתונים קריטיים מתעודות הזמנה ועד לקבלות ומידע אודות הלקוחות, חשוב להקפיד ולבסס מערך עבודה חכם ומגובה היטב, שיבטיח את ההמשכיות העסקית של החברה. 

מערכות מידע הן א”א

חברות שיווק והפצה מתמודדות מידי יום מול כמויות עצומות של מחלקות, שבהן אינספור עובדים שחשוב שיתעדו את שעותיהם, מחכים למשימות וזקוקים למגוון מערכות, בכדי להביא ליום העבודה הפרודוקטיבי ביותר. 

  • מערכות כניסה ויציאה – לתיעוד משך העבודה של העובדים שלכם. כיום קיימות גם בתור תוכנה שניתן להתקין על כל מחשב, כך שגם עובדים מהבית יכולים לתעד את שעות העבודה שלהם בצורה המדויקת ביותר.
  • מערכות לניהול פיננסי והנהלת חשבונות – מידי יום, כמויות עצומות של מוצרים עוזבות את החברה שלכם, ומוסעות למגוון רחב של עסקים שעמם אתם פועלים דרך קבע. כל תהליך שכזה, מייצר כמות עצומה של מידע פיננסי רגיש. מערכות לניהול פיננסי מבטיחות כי כל המידע יאוגד בצורה חכמה תחת מערכות מתקדמות, להפחית את מרווח השגיאה בנתונים המוזנים וכי תמיד יהיה ניתן ללמוד מה המצב הפיננסי של החברה בכלל, ואת מערכת היחסים הפיננסית בינה לבין כל לקוח.
  • מערכות CRM וניהול משימות – מערכות CRM וניהול משימות מביאות לתפוקת שיא בכל מקום עבודה: הן מסייעות לייצר לוחות-זמנים מסודרים לכל העובדים, לשלוח אותם אליהם מידי יום ולחלק אותם לשעות, כך שלכל עובד יש מסגרת זמן ספציפית לסיום כל משימה. מערכות CRM חוסכות הרבה כאבי ראש, מונעות ויכוחים בין העובדים ומבטיחות כי תמיד יהיה להם מה לעשות במהלך יום העבודה. הן גם מעולות לתהליכי השיווק השונים, ומאפשרות לייצר מהמידע שהעובדים מפיקים זהב, על ידי התאמת מערך השיווק לקהל היעד שלכם, יצירת תכנים מדהימים והפצתם בזמנים קבועים מראש, באמצעות המערכת עצמה.

שיתוף וגיבוי קבצים

כל בית עסק כיום מודע לחשיבות המידע שלו, וכי אובדן שלו עשוי להוביל להשלכות מאוד קשות כמו פגיעה ישירה בהמשכיות העסקית של החברה, פגיעה במוניטין של החברה, באמון הלקוחות וכמובן בממון החברה.

סביבות ענן או שרתים פרטיים מסייעים להבטיח שמצבים כאלו לא יתרחשו. השרתים המהימנים מגבים את כל המידע שלכם בצורה הבטוחה והחכמה ביותר, כך שיהיה לכם ולעובדים שלכם לגשת אל המידע בקלות, ולהזין מידע בצורה המאובטחת ביותר.

יש לציין כי לחברות גדולות וארגונים מומלץ לבחור בפלטפורמות של שרתים פרטיים, משום שניתן להתאים אותם לצרכים הספציפיים של החברה. בנוסף, הרבה יותר פשוט לאבטח ולהגן על שרתים פרטיים מפני פריצות ופולשים, לעומת שרתי הענן הקיימים ברשת הפתוחה. 

אבטחת מידע

אבטחת מידע מהווה חלק בלתי-נפרד ממערך העבודה של כל מחשב, כל שכן מחשב עסקי. מחשבים מוגנים היטב ישמרו על איכותם ועל המידע המוזן בהם באופן איכותי במשך שנים.

כל מחשב זקוק לחומת אש ותוכנת אנטי-וירוס לכל הפחות, בכדי להגן על עצמו. חומת האש אחראית לנטרול של איומים לפני שהם בכלל מצליחים לחדור אל תוך המחשב שלנו, דרך הרשת, תוכנה זדונית או המייל. במקרה והיא אינה מצליחה לעשות זאת, תוכנת האנטי-וירוס דואגת לתפוס את האיום המזיק, ולסלק אותו מהמחשב לפני שיוביל לנזק של ממש.

מערך אבטחת מידע חזק, מבטיח את ההמשכיות העסקית של החברה, מפחית את הבלאי של המחשבים ושכל המידע והעבודה שלכם יישמרו במקומם בטווח הארוך.

חברת ERG מספקת לעסקים גדולים וחברות שיווק והפצה מגוון שירותי מחשוב דרך קבע, בכדי להביא לחסוך לחברה אינספור שעות עבודה וכסף, לייעל את הפעילות השוטפת שלה ולגונן עליה מפני איומים, פולשים או קריסות מערכתיות.

למידע נוסף, צרו קשר

תוכן עניינים

הכתבה הועילה לכם? שתפו...

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן