מערך מחשוב מתקדם לעסקים גדולים

תוכן עניינים

עסקים גדולים = אחריות גדולה: כמות גדולה יותר של לקוחות, כמות גדולה יותר של עובדים וכמות גדולה יותר של משימות. מערך מחשוב חכם מסייע לכם ולעובדים שלכם להצליח ו”לפזר את הערפל”, להבין בקלות את מהלך העבודה כל יום מחדש ולפעול בצורה פרודוקטיבית, שמביאה לתוצאות ולסיפוק צורכי הלקוחות.

ההתפתחויות הטכנולוגיות בעולם המחשבים עשו צעדי ענק בשנים האחרונות, ובזכות זאת מייעלות משמעותית את מהלך העבודה של אינספור עסקים, בזכות הפיצ’רים והשירותים הבאים.

תחזוקה שוטפת

בימים עברו, עסקים גדולים היו זקוקים לאיש מחשבים דרך קבע, שיסייע להם לתחזק, לתקן ולשדרג את מערך המחשוב על בסיס קבוע. כיום, התהליך הוא הרבה יותר פשוט, ומתבצע בשליטה מרחוק.

אנשי מחשבים מוכשרים מקפידים לעדכן מערכים של תוכנות, לעדכן, לנקות ולתחזק את שרתי העסק ולוודא כי הקבצים מגובים היטב, לסנכרן את מערך המייל שלכם ולוודא כי הפעילות השוטפת שלו מתנהלת כיאות ודואגת להתקין תוכנות ומערכות שינטרלו אויבים מבעוד מועד. 

חברות מקצועיות אף ידעו כיצד להתמודד מול איומים עיקשים במיוחד, ולסלק אותם ממערך המחשוב שלכם לפני שייגרמו לקריסות מערכתיות או לאובדן של ממסדי נתונים.

מערכות CRM וניהול משימות

עסקים גדולים מורכבים ממחלקות רבות, כאשר לכל אחת מהן מערך מוגדר של משימות: חלק מהן יש לבצע על בסיס קבוע, בעוד שאחרות צצות מידי פעם ופעם או מופיעות במפתיע. כאשר מדובר בגודל כה מאסיבי של משימות ועובדים לעיתים לא פשוט לפקח על כל מחלקה ומחלקה במאת האחוזים, ובעקבות זאת התפוקה של אותה מחלקה פוחתת.

מערכות CRM וניהול משימות מסייעות לעסקים גדולים “לעשות סדר בבלגן”: לדאוג כל עובד ועובד בחברה מקבל מערך מוגדר, מסודר ושווה של משימות, ומבצע אותן בהתאם ללוח זמנים שתוכנן מראש.

תכנון איכותי של מערך המשימות, מבטיח כי העובדים ימצו את מלוא שעות העבודה שלהם וכי הדרג המנהלתי מודע 24/7 למשימות שבוצעו באפיקים שונים, ולמה שנותר לבצע כדי להגיע לסופו של כל פרויקט.

גיבוי מידע

עסקים גדולים לרוב שומרים כמויות עצומות של מידע אודות העסק עצמו (מידע תפעולי, פיננסי, שיווקי ומשפטי) ואף מידע על לקוחות החברה (פרטים אישיים, מוצרים או שירותים שרכשו, מידע אישי ורגיש ועוד). 

המידע הזה חשוב מאוד, וחיוני לשמור עליו מפני תוקפי סייבר או קריסות מערכתיות. אובדן של ממסד הנתונים, פוגע באופן משמעותי ביציבות של החברה, ופעמים רבות גם באמון שקהל הצרכנים פיתח כלפיו עם הזמן.

גיבוי כל המידע על סביבת ענן בטוחה או שרתים פרטיים וחזקים, מסייעת לעסקים גדולים לשמור על המידע שלהם מוגן ומגובה, כך שיוכלו לגשת אליו גם לאחר שנים רבות. התוכן המגובה לרוב מוצפן חת סיסמאות והרשאות ספציפיות, כך שהגישה אליו תהיה מוגבלת וזמינה רק עבור העיניים הנכונות. 

אבטחת מידע

ועם זאת, המידע הקיים על המחשבים עצמם ובמערך הגיבוי עצמו עדיין עשוי להיות חשוב לאיומים. כל איש מחשבים מנוסה ידע להמליץ לעסקים גדולים לבחור ולשדרג את מערכי חומת האש ותוכנת האנטי-וירוס שלהם, בכדי להבטיח ששום פולש לא יצליח לחדור למערך העבודה שלהם, וימי העבודה יישמרו על שגרה יציבה.

התמודדות עם בלאי ושחיקה

עסקים גדולים לרוב זקוקים לשדרוג כל מערך המחשוב אחת לחמש ועד לעשר שנים לכל היותר: כבלים, מחשבים, מעבדים וציוד נלווה, הם חיוניים לפעילות מהירה ויעילה של עובדי החברה וכלל העסק.

חברת ERG מתמחה במתן שירות וסיפוק פתרונות בעולם המחשוב לעסקים גדולים. לאחר למעלה מ- 18 שנות ניסיון, אנו פועלים יחד עם תאגידים ועסקים גדולים במטרה למקסם את הפעילות העסקית שלהם, באמצעות התקנה ותחזוקה של מערך מחשוב חזק, יציב ומהיר.

הגיע הזמן לשדרג את מערך המחשוב שלכם? צרו קשר.

תוכן עניינים

הכתבה הועילה לכם? שתפו...

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן