להיכנס לעידן הווירטואלי: שירות מחשוב ענן בתקופת הקורונה

תוכן עניינים

בתקופה בה יותר ויותר עובדים עוברים לעבודה מהבית, שירותי מחשוב ענן הופכים לאבן יסוד בדרך ליכולת של ארגונים להמשיך ולתפקד. איך הקורונה משנה את את כל שידעתם עבודה ולימודים ואיך פתרונות מחשוב ענן נכנסים לתמונה?

שירות מחשוב ענן בתקופת הקורונההחזון שעומד בעצם מאחורי הפיתוח של ענן המחשוב, הוא לאפשר לכל משתמש להתחבר לכל שירות מחשוב לו הוא זקוק באמצעות האינטרנט, ללא תלות במיקום פיזי – באופן די דומה להתחברות לרשת החשמל. 

משבר הקורונה מעמיד את מבנה הכלכלה העולמית בפני אתגר חדש והופל את שירותי מחשוב הענן למצרך חובה עבור כל ארגון שרוצה לשרוד בעידן החדש אליו המשבר יכניס אותנו. אז איך עליך להתכונן כמעסיק, לעידן הווירטואלי אליו אנו נכנסים?

השתמש במחשוב ענן לבניית אסטרטגית ניהול עובדים מרחוק

אולי לא מדובר בנושא החשוב ביותר בכל הנוגע לשירותי מחשוב ענן, אבל זהו אחד הנושאים שמעסיק ראשי ארגונים ובעלי עסקים רבים בעקבות משבר הקורונה. איך ניתן לדעת שהעובד שלך באמת עובד, כשהוא לא נמצא לידך? 

הצורך של מנהלים רבים לשאול את העובדים במהלך יום עבודה שקט במיוחד את שאלת השאלות “מסתדר?”, בא לידי ביטוי בימי הקורונה בהודעות וואטסאפ מבוישות, כשגם המנהל וגם העובד יושבים עם ילד על רגל אחת ומחשב נייד על הרגל השנייה.

האמת היא שבדיוק כמו שתופעות פרה – היסטוריות כמו הפקס, מכנסי ה – ¾ ובריטני ספירס חלפו מהעולם, כך יילך וייעלם בהדרגה הצורך של ארגונים לפקח על העובדים שלהם בצורה פיזית. פתרונות מחשוב ענן מאפשרים לך, כמעסיק, לדעת מתי העובד שלך מתחבר למערכות הארגון גם אם הוא נמצא בקצה השני של העולם (או בבידוד).

צרכי אבטחת המידע של העסק יתפסו נתח גדול יותר

גם העובד הטוב והממושמע ביותר, עשוי להפר את נהלי אבטחת המידע של הארגון, בלי לדעת שהוא עושה את זה. שימוש ברשת אינטרנט ביתית ללא הצפנה מתאימה, עשויה לחשוף את נכסי הארגון כולו לאיומים כמו מחיקת קבצים, מחיקה ושינוי של נתונים ואיומים אחרים כמו ריגול תעשייתי.

העובדים שלך בהחלט יכולים לעבוד מהבית, אבל כדי שהם יוכלו לעשות את זה וכדי שאתה תוכל לישון טוב בלילה ולדעת שהנכסים הכל כך חשובים שלך מוגנים מפעולות זדוניות, עליך לוודא שהנכסים של הארגון מוגנים על ידי חברת מחשוב ענן עם ניסיון בחיבור עובדים לעבודה מהבית.

התאם את שירותי מחשוב הענן לצרכי הארגון שלך

בסופו של דבר, גם בעולם משתנה, הדבר אולי החשוב ביותר הוא להתאים את שירותי מחשוב הענן לצרכים האמיתיים של העסק שלך. אם אתה מנהל ישיבות וידאו מרובות משתתפים, אם אתה מתכוון לעבור לרשת את הארגון שלך בתוכנות עריכה משותפת למשל – או כל תוכנה אחרת שתופסת נפח רב, מומלץ שתשקול לרכוש שירותי ענן עם תעבורת נתונים (רוחב פס דו כיווני – העלאת והורדת נתונים) גדולה יחסית. 

במיוחד עכשיו, לאור משבר הקורונה, ניתן לומר בוודאות ששירותי מחשוב ענן הם העתיד אליו צועד כל ארגון בעולם המערבי. בחירת חברת מחשוב ענן מקצועית עם ניסיון בהתאמת ארגונים לעידן החדש, היא המפתח שלך לקדם את הארגון לקראת מעבר חלק ומוצלח.

תוכן עניינים

הכתבה הועילה לכם? שתפו...

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן