כיצד ליצור הגנה מתאימה לעסקים מפני האקרים

תוכן עניינים

גניבה מקוונת הפכה להיות מכה קשה לעסקים רבים. למרבה המזל, על ידי נקיטת אמצעי הזהירות המתאימים, עסקים יכולים להימנע מהאיום המקוון ולמחוק כל בעיה שמאיימת לצוץ. אם תעקבו אחר חמשת הטיפים להלן ותגבירו את אבטחת המידע של העסק שלכם, לא תהיה להאקרים ברירה אלא לדאוג לעסק שלהם.

קראו עוד על שירותי מחשוב לעסקים >>

שנו את הסיסמאות שלכם באופן קבוע

זה ידוע שתמיד יש להתאים אישית סיסמאות ברירת מחדל לכל משתמש ייחודי. עם זאת, חוזק הסיסמה במונחים של מספרים רבים, תווים וסמלים אקראיים הוא רק קו ההגנה הראשון. שמות משתמש וסיסמאות מהווים שער כניסה למערכת ההפעלה של העסק שלכם, לכן כדאי להרחיק האקרים על ידי שינוי שם המשתמש והסיסמה שלך ופרטי ההתחברות של העובדים על בסיס חודשי.

בחרו את ספק האינטרנט הנכון

לא כל ספקי שירותי האינטרנט בנויים אותו דבר. כשאתם בוחרים ספק אינטרנט, זה לא אמור להיות קשור רק למהירות ומחיר – כדאי לבחור בחבילת אינטרנט הכוללת תכונות אבטחה מובנות. ההימור הטוב ביותר שלכם הוא למצוא ספק אינטרנט שעונה על כל שלושת הקריטריונים החשובים: אבטחה גבוהה, נוחות ומהירות.

שימו עין על המרגל הכפול

תוכנת אנטי וירוס הן הסוסים הטרויאנים של האינטרנט. אל תתנו לסוס הזה להיכנס דרך דלת הכניסה של העסק שלכם עד שנבדק אם יש לו בעצמו וירוסים ותוכנות זדוניות אחרות. עדכון תוכנות האנטי וירוס ותוכנת הריגול שלך הוא פשוט וזה לוקח רק דקה. דרך נוספת למנוע מהאקרים להתגנב לעסק שלכם היא התקנת חומת אש שתאפשר לכם לדעת אם קיימים איומים על מערכת ההפעלה של העסק שלכם.

הצפינו נתוני לקוחות

על פי McAfee Security, 45% מהחברות סוברות שעסקיהן אינם “בעלי ערך מספיק” כדי שהאקרים יכונו אליהם. השאלה היא, כמה אחוזים מאותן חברות מאחסנות נתוני לקוחות בעלי ערך במערכות שלהן? אם המידע של לקוח נפגע בדרך כלשהי, התוצאות הן הרות אסון. לכן, וודאו תמיד כי נתוני הלקוח מוצפנים ואם מדובר בנתונים פיננסיים, היעזרו באתרים כמו PayPal ו- Google Checkout.

הגבילו את הגישה וחסמו אתרים לא הכרחיים

הגבלת הגישה למידע מקוון מסוים מקטינה את הסיכוי להפרת אבטחה, ולכן מומלץ לוודא שרק למשתמשים הדרושים תהיה גישה לנתונים מסוימים. באופן דומה, חסימת צפייה באתרים מסוימים תפחית את הסיכוי לפתיחת וירוסים ותוכנות ריגול לאתרים שיפתחו ברשת העסק שלכם.

סיכום

כדי לסכל התקפות האקרים, בעלי עסקים צריכים לעשות כל שביכולתם כדי לאבטח את אתרי האינטרנט שלהם ואת פרטי הלקוחות שלהם. אם העסק שלכם מחזיק במידע חסוי או רגיש – בין אם סיסמאות ובין אם מספרי כרטיסי אשראי – עליכם להיות מודעים לכך שהאקרים מחפשים דרכים להשיג אותו. חברת ERG תעזור לכם לסכל האקרים בעזרת תוכנות אבטחת מידע ומחשוב ענן ולהשאיר את תשתיות המחשוב ומערכות המידע שלכם “מרוכזות” בעבודה האמיתית שלהן.

תוכן עניינים

הכתבה הועילה לכם? שתפו...

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן