הקמת תשתית מחשוב לארגון מתחיל

תוכן עניינים

כל ארגון או בית עסק באשר הוא זקוק לתשתית מחשוב איכותית שתאפשר את הקיום והניהול השוטף שלו. תשתית מחשוב מורכבת מהרבה יותר מכבלים ומחשבים, וכוללת את כל המרכיבים להם הארגון שלכם זקוק כדי להתחיל לפעול בצורה טכנולוגית ברגל ימין.

תשתית ה- IT כוללת בדרך כלל התקנה של חומרה, תוכנות, רשת ואינטרנט, מערכי תקשורת, גיבוי ושיתוף קבצים ועוד. המטרה הסופית היא להביא למהלך עבודה מסודר ושקט, בו לכל עובד יש את כל מה שהוא זקוק לו כדי לנהל את יום העבודה שלו בצורה הנוחה והמהירה ביותר. 

פתרונות IT חיוניים ואיכותיים יהפכו את החיים שלכם, של העובדים ושל הלקוחות שלכם לפשוטים ונוחים יותר, אך מהם הפתרונות להם הארגון שלכם זקוק? לעיתים לא פשוט להבין מהם הכלים הטובים ביותר עבורכם.

בסופו של דבר, חשוב לאתר את הצרכים המהותיים ביותר בעבור החברה, בכדי להימנע מבזבוז מיותר של זמן וכסף. לשם כך, מומלץ להתמקד ברכיבים שיסייעו לפתח את הארגון לכיוון טוב יותר בטווח הארוך, הן מבחינה ביצועית והן מבחינת יציבות. 

3 הכלים החיוניים ביותר לתשתית IT של ארגון מתחיל

הרכיבים החיוניים ביותר בעבור כל ארגון שמייסד את תשתית המחשוב שלו הם החומרה, התוכנה, התקשורת.

חומרה

כמובן שהתקנה של תשתיות מחשוב מתחילה ומסתיימת בחומרה. אחרי הכול, ללא חומרה אין שום תשתית לעבוד עליה ולפתח. התקנה של חומרה איכותית ברמה גבוהה ועם בלאי נמוך תסייע להבטיח את השרידות והפעילות התקינה של הארגון בטווח הארוך.

ראשית, נסו לשאול את עצמכם אם אתם מעדיפים את Apple או Windows כספק החומרה שלכם. בעוד שרוב החברות כיום בוחרות ב- Windows, גם ל- Apple יש יתרונות רבים, בפרט בתחום העיצוב, שמומלץ לשקול טרם הגעה להחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

לאחר בחירת הספק המתאים, יש לרכוש את כל המחשבים והמרכיבים הנלווים להם (עכברים, מקלדות…), להתקין אותם במיקומים נכונים לקליטת רשת איכותית ולהקפיד ולאגד חיבור בטוח לכל הכבלים והרכיבים החשמליים. רוב הפעמים, שרת רשת אחד יוכל להספיק לעבודה של 10 משתמשים בממוצע, מבלי להאט את קצב העבודה שלהם. 

תוכנה

התוכנות של הארגון שלכם הן ודאי אינסופיות, וחיוני להקפיד ולהתקין אותן כיאות ובתצורה הנוחה ביותר בעבור כל העובדים. תוכנות הנהלת חשבונות, כניסה ויציאה, גיבוי ושיתוף קבצים, מלאי, עיצוב, שילוח ועוד, הן ודאי רק חלק מהתוכנות שתזדקקו כדי להביא את הארגון שלכם לתפוקת שיא.

המטרה של כל תוכנה ותוכנה היא להגדיל את הפרודוקטיביות של הארגון ולהביא למערך עבודה נוח ופשוט לתפעול. לשם כך, נסו לחשב על הצרכים של העובדים שלכם בפרט ושל בית העסק בכלל, לנתח אותם ולהגיב אליהם בהתאם. נסו לבחון מספר כלים, כדי לאתר את הכלי הנכון ביותר עבורכם. אם אינכם מוצאים כזה, תמיד ניתן לפנות לאנשי מחשוב מומחים ולבקש שיפתחו תוכנה שכזו עבורכם, בהתאם לצרכים האישיים של בית העסק.

תקשורת

פלטפורמת המייל של הארגון היא בדרך-כלל צורת התקשורת ושיתוף הקבצים החיונית ביותר עבורו, לכן חשוב לבחור את המערכת הנכונה לתפעול יעיל של מערך התקשורת בחברה. 

אמנם ניתן להקים מערכת מייל פרטית בעבור הארגון, אך אלא אם אתם מעוניינים לגבות את כל המידע שלכם על שרתים פרטיים או אם אין ברשותכם לפחות שרת פרטי אחד, זוהי החלטה לא כל כך פרקטית. יש לציין כי הקמה של פלטפורמת מייל פרטית מצריכה הרבה זמן ועבודה, וכמובן מערך אבטחה חזק ומהימן שיהיה עליכם לשלם עליו מכיסכם. 

בכדי לקבוע את מערכת המייל הטובה ביותר לארגון, נסו לאתר את הצרכים העיקריים שלו על ידי מתן תשובה לשאלות כמו כמה כתובות מייל יהיה עליכם לייצר? כיצד העסק צפוי לגדול? מהן התוכנות להן אתם זקוקים כעת, ולאילו תוכנות תזדקקו בעתיד?

חברת ERG מסייעת לעסקים גדולים וארגונים לבנות ולשדרג את תשתיות המחשוב שלהם מידי מספר שנים, כדי לשמור על פרודוקטיביות שיא וליהנות ממהלך עבודה נוח וחלק לאורך כל היום. בכדי ליהנות מכל מה שלעולם המחשוב יש להציע ויותר, צרו קשר.

 

תוכן עניינים

הכתבה הועילה לכם? שתפו...

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן