היתרונות בשימוש פריוריטי בענן

תוכן עניינים

פריוריטי היא אחת ממערכות התפעול האיכותיות והפונקציונליות ביותר עבור ארגונים ועסקים מתפתחים, ומציעה בין היתר גם שירותי גיבוי וענן, שניתן להתקין על כל מכשיר חכם בכל מקום בעולם.

שימוש במערכת הפריוריטי בענן מייצר חוויה מאובטחת ונטולת סיכונים, המבטיחה שכל המידע הרגיש של בית העסק נשמר תחת קורת גג אחת ומוגן 24/7. המערכת מלווה במיני תוכנות ושירותים המייעלים את פעילות הארגון ותורמים להעצמת הפרודוקטיביות של העובדים והסגל הניהולי כאחד. 

פריוריטי בענן

תוכנת פריוריטי ERP מסייעת לגבות את כל המידע שלכם ולהפיק תובנות אודות השלכות עסקיות שונות, להפנות את תשומת הלב לניהול העסקי של הארגון ולאתר אסטרטגיות איכותיות שיתרמו להתפתחות החברה.

זאת ועוד, מערכת פריוריטי מייצרת מערך פעילות נוח ומאובטח, כך שתוכלו לבזבז הרבה פחות זמן בהשקעה במערך המחשוב של הארגון, ועל ידי כך אף תחסכו הרבה כספים בטווח הארוך. מערכת הפריוריטי אף הופכת שימוש במערכות יקרות כמו מערכות לתחזוקת חומרות ושדרוגי מערכת כמיותרות, מאחר והיא מקפידה להתעדכן באופן אוטומטי.

המערכת מתעדכנת באופן אוטומטי על בסיס קבוע במטרה לסייע לשמור על הפעילות העדכנית של הארגון ועובדיו, ולעמוד בראש השינויים הטכנולוגיים המתרחשים כיום. עם פריוריטי, הארגון נהנה מגישה למערך נרחב יותר של תוכנות חדשניות, ועל ידי כך זוכה ביתרון תחרותי אל מול יתר המתחרים בשוק ומתפתח בצורה מהירה יותר לעומתם.

חלק מהמערכות שפריוריטי מציעה בחבילת הענן שלה כוללת תוכנות מעולמות הפיננסים, הייצור, הלוגיסטיקה, משאבי האנוש, הכניסה והיציאה, האנליטיקה, ניהול הפרויקטים, CRM ועוד. 

למידע נוסף על פריוריטי בענן >>

עולם שבו כולם עובדים מהבית

בתגובה למגפה שאירעה בשנה האחרונה, רבים מעובדי הארגונים החלו לעבוד מהבית. כתוצאה מכך, ארגונים רבים החלו לחפש פתרונות להגנה על המידע הרגיש של הארגון מכל בית ובית. 

פריוריטי מסייעת לענות על הפתרון הזה, על ידי פיתוח מערך ERP המאפשר לעובדי הארגון לעבוד בצורה בטוחה מכל מקום ובכל זמן, מכל מכשיר חכם שהוא. הפעילות הנוחה והמאובטחת לא רק מקלה על מהלך העבודה בעבור עובדי הארגון, אלא מבטיחה את שרידות ובטיחות הארגון בטווח הארוך.

יתרונות המערכת

מערכת פריוריטי המותאמת לענן טומנת בחובה שפע של יתרונות המסייעים לעסקים וארגונים להמשיך לגדול גם בזמני משבר.

  • חדשנות – פריוריטי ERP מקפידה להתעדכן באופן אוטומטי ולעדכן את כל התוכנות תחת מרותה, כדי להבטיח שאתם והעובדים שלכם פועלים בתצורה המהירה והמתקדמת ביותר. המערכת אף מאפשרת להציג מידע בזמן אמת 24/7, מכל מכשיר חכם בעולם.
  • נגישות – כל העובדים יכולים לגשת לכל המידע, התוכנות והרכיבים השונים לעבודתם בקלות דרך מערכת הפריוריטי. 
  • הטמעה מהירה – מאוד פשוט וקל להתקין פריוריטי בכל מכשיר חכם קיים.
  • הפחתת עלויות תפעול – פריוריטי גובה מחיר קבוע בעבור כל שירותיה, הכוללים בין היתר שימוש במערכת עצמה, בפלטפורמת הגיבוי ובמיני התוכנות שהיא מציעה. תוכנית חבילה שכזו מסייעת להפחית עלויות באופן משמעותי ואף מאפשרת לקבוע בקלות את גודל ההוצאות הנוכחי, מאחר והמערכת מציגה את כל המידע הפיננסי בפירוט ובשקיפות מלאה. 
  • אבטחה אופטימלית – פתרונות הענן של פריוריטי מסייעים להבטיח מערך פעילות מאובטח לחלוטין, כך שלעולם לא תאבדו ממסדי מידע, גם במקרה של קריסות מערכתיות. 

חברת ERG פועלת בתחום המחשוב מזה למעלה מ- 18 שנים, ומסייעת לעסקים וארגונים רבים לבסס מערך עבודה מהיר ונוח לשימוש, הכולל פלטפורמת גיבוי איכותית ומאובטחת ומיני פיצ’רים טכנולוגיים המסייעים לייעל את מהלך העבודה בטווח הארוך. מחפשים פתרונות מחשוב וענן? לחברה שמבינה עניין, צרו קשר כאן. 

תוכן עניינים

הכתבה הועילה לכם? שתפו...

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן