טרנספורמציה דיגיטלית – תכירו את ERG Digital Transofrmation

תוכן עניינים

שנים של עבודה עם הלקוחות שלנו גילו לנו כי הבנה עסקית אמיתית של צרכי הלקוח היא מפתח להצלחה של פרוייקטים בתחומי ה- IT והתוכנה. אלה מכם שמכירים אותנו, תודו ששמעתם מאיתנו כבר את השאלה “מה אתם בדיוק צריכים?” בתגובה למיני פניות ובקשות, בין אם בהתייחס לשינויים במערכי ה- IT, רכישה והטמעה של כלי תוכנה חדש בארגון או בפיתוח של תוכנה או אתר יעודי.

זה לא מקרי. בטח שמעתם פה ושם את המונח “טרנספורמציה דיגיטלית”. הכוונה לתהליכי שינוי ארגוניים ועסקיים שמובלים על ידי שינויים והתפתחויות בעולמות הטכנולוגיים. מדובר על הצומת שמקשרת בין שלל הכלים והטכנולוגיות שארגון משתמש בהם, לאנשים שבאים במגע עם הארגון ולצרכים העסקיים של הארגון עצמו. והצרכים העסקיים של הארגון הם הנקודה המהותית פה.

אם פעם הדברים התנהלו בכיוון זרימה אחד ברוב הארגונים – קנינו כלי חומרה או תוכנה, למדנו במיטב יכולתנו להשתמש בהם כצרכנים, וקיווינו שהם ישפרו לנו את העסק – היום הכיווניות היא לא חד משמעית או מוחלטת. אנחנו ואתם לא רק צורכים טכנולוגיה ומשתמשים בה כמו שהיא – אנחנו מתאימים אותה לצרכים , אנחנו מרכיבים פרוייקטים שהם שלם הגדול מסך חלקיו, לפעמים מתגלה שאנחנו יחד גם מייצרים כלים טכנולוגיים עבור הלקוחות והעובדים – פורטלים, אתרי אינטרנט שמאפשרים יצירת קשר ולא רק מספקים תוכן, כלי דיווח – כולם הופכים אתכם, לקוחותינו, לארגונים שלא רק צורכים טכנולוגיה, אלא גם כאלה שמנגישים ומייצרים טכנולוגיה. כן, זה נכון גם לאלה מכם שמספקים שירות וגם לאלה מכם שמייצרים או משווקים מוצרים שאין בהם טכנולוגיה, אבל עושים זאת באמצעות פלטפורמות מכירה מקוונות, אפליקציות, עבודה ברשתות חברתיות ועוד.

גם כשאנחנו אומרים אנשים זו הגדרה שכוללת בתוכה לא רק את לקוחותיכם, אלא את העובדים, המנהלים, הספקים וכל האנשים והנשים שהם חלק מהפעילות העסקית שלכם. פעילות עסקית היא לא רק מכירה, אלא סך החלקים המרכיבים את העסק שלכם, ולכן צורך עסקי יכול להיות מנוסח במונחים של “למכור יותר” או “להיות יעילים”, אבל גם במונחים של הנוחות והכיף של העובדים/לקוחות/ספקים.

מעבר לכך, המטרה של פרוייקטים של טרנספורמציה דיגיטלית, לראייתנו, היא לא רק לאמץ או לפתח כלים טכנולוגיים חדשים. המטרה היא לשפר את הביצועים העסקיים. לחשוב אסטרטגיה ולא רק טקטיקה – כלומר איך אתם מושפעים ומשפיעים. אתם מושפעים משינויים בשוק, מתחרות, מרגולציה, מדרישות של לקוחות. אתם משפיעים בעצם הפעילות שלכם, וכשאתם בוחרים להיות חדשניים – במוצר, בשירות, במודל העסקי, בתפיסת העולם, ועוד…

יש היום תיאוריות ופרקטיקות בתחום בטרנספורמציה הדיגיטלית, ואנחנו שמחים להשתמש בהן כשזה רלוונטי, אבל אנחנו מוסיפים אליהם את ניסיון המצטבר והייחודי שלנו ב- ERG בעבודה עם ארגונים עסקיים בינוניים וקטנים (SMB או SME). אנחנו חושבים שלגופים בינוניים, ובוודאי לגופים קטנים, יש ייחודיות שצריך לקחת אותה בחשבון. זה שאתם ארגון קטן /בינוני מבחינת מספר עובדים, לא אומר שאתם עושים עסקים קטנים, או שאתם לא מתמודדים עם מורכבויות עסקיות גדולות. ולכן אנחנו חושבים שכדי שתוכלו לעשות תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית יעילים, ולקדם את העסק שלכם לדור הבא, אתם צריכים מישהו שיכול לעבוד אתכם. להכנס לראש שלכם. לחשוב ביחד אתכם. אנחנו מאמינים שבחשיבה משותפת ונכונה, נוכל לעזור לכם לקדם את העסק שלכם, להתפתח ולהיות חדשניים, בלי שזה יכאב יותר מידי, לראש או לכיס…

לשם כך הקמנו לפני מספר חודשים, יחידה עסקית עצמאית בשם ERG Digital Transofrmation – ותוכלו לקרוא עוד על ההקמה של יחידת החדשנות העסקית הזו, כאן

שוקלים טרנספורמציה דיגיטלית או חדשנות עסקית? רוצים לשמוע וללמוד עוד? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר – פגישה ראשונה, כמו תמיד, עלינו!

תוכן עניינים

הכתבה הועילה לכם? שתפו...

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן