ציוד היקפי מומלץ לעסקים

תוכן עניינים

פותחים עסק חדש או מתרחבים? אלה בשורות טובות ומגיע לכם ברכת מזל טוב והצלחה. אך מעבר לכך, הטיפים הבאים יעזרו לכם להכין מראש את כל הציוד ההיקפי. היערכות מוקדמת תאפשר לכם לפעול יעיל יותר, מהרגע הראשון. 

  • מחשב ומסך איכותי 

במידה ומחשבים משמשים אתכם בעסק למשך שעות רבות בכל יום, חשוב להצטייד במחשבים איכותיים. אם תצטרכו פתרון נייד, טוב שיהיו לכם מחשבים ניידים דל, שנחשבים למותגים מובילים. עבור מחשב נייח, כדאי לרכוש מסך באיכות גבוהה. מסכים כאלה יאפשרו לכם ליהנות מרזולוציה טובה, חדות ומניעת עייפות בעיניים. 

  • סורק 

במידה ובעסק יש לכם מסמכי נייר רבים ואתם רוצים ליצור ארכיון מסודר ולהימנע מתיוק, הקפידו לרכוש סורק טוב. סורקים איכותיים יוכלו להעביר כך מסמך שתצרו לקובץ דיגיטלי. לאחר מכן אפשר לתייק את הכל בצורה ממוחשבת, ולהעביר מסמכים במייל או בוואטצאפ. 

  • מקרן 

בעסקים שבהם עורכים ישיבות או לקראת מפגשים עם לקוחות או משקיעים, אי אפשר להסתפק במחשב, טוב ככל שיהיה. מאוד נוח להיעזר במקרן. באופן שכזה ניתן להציג מצגות בפני קהל משתתפים רחב, להציג סרטונים, מסרים עסקיים ואחרים. 

  • אל פסק 

הפסקת חשמל יכולה להיות הרסנית לציוד חשמלי רגיש. גם מפלי מתח שנגרמים בעיקר בחורף עלולים לגרום לנזקים. על מנת למנוע תקלות ופגיעה בציוד יקר ערך, כדי להצטייד באל פסק. ציוד שכזה יכול למנוע אובדן מידע וקבצים וכן להגן על ציוד חשוב ויקר. 

  • מדפסת 

אם פעם פקס היה נחשב לציוד הכרחי, כיום את מקומו החליפה המדפסת. בעזרתה תוכלו להפיק חשבוניות או קבלות, להוציא תעודות משלוח, להדפיס חוזים או הסכמים וכל דבר אחר שנדרש במהלך יום עבודה. דגמים מסוימים יכולים לפעול באופן מאוד חסכוני ואף להוות תחליף למכונת צילום ולסורק. 

  • מגרסה

מסמכים עסקיים ישנים או חוזים אי אפשר להשליך כך סתם לסל הניירות. כאשר יש לכם ניירת משרדית שצריך להשמיד בצורה מסודרת, תצטרכו מגרסה ייעודית. בחרו מגרסה אישית או מחלקתית, על פי גודל העסק. הדגמים האיכותיים יכולים לגרוס לצד ניירת גם מהדקים, כרטיסים מגנטיים וכדומה. 

  • רמקולים ואוזניות 

רמקולים ואוזניות כבר לא נחשבים אך ורק לציוד עבור גיימרים. הם נחוצים בכל עסק או משרד שבו נהוג להיעזר בשיחות וועידה בטכנולוגיה מתקדמת, ישיבות זום, הצגת סרטוני תדמית או קבצי קול. 

  • עכבר ומקלדת 

רוצים להקליד מהר יותר ולשמור על פרקי הידיים ועל נוחות מיטבית? אל תסתפקו בעכבר פשוט או במקלדת רגילה. ישנם דגמים עוד יותר נוחים, למשל הדגמים האלחוטיים והארגונומיים. 

  • ציוד עזר נוסף 

בנוסף לכל מה שהצגנו, כדאי להכין עבור המשרד ציוד עזר נוסף לפי הצורך. למשל, דיסק או קי או כרטיסי זיכרון נשלפים מסוג פלאש. דפי מדפסת ומכונות למיניציה ותחנות עגינה למכשירים ניידים.

תוכן עניינים

הכתבה הועילה לכם? שתפו...

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן