פתרונות מחשוב שמתאימים לרואי חשבון

תוכן עניינים

מערך מחשוב מתוחכם, דינאמי ומאובטח, מבטיח כי כל בעל עסק ולרבות רואה חשבון יוכל לשמור על המידע שלו מוסתר והרחק מעיניהם של מתחרים או תוקפי סייבר. דינאמיות המערך מאפשרת לרואה החשבון לעבוד כל יום מכל מקום בעולם, בצורה מסודרת ומוגדרת מראש, שתורמת לפרודוקטיביות ולמיצוי הזמן של רואה החשבון על הצד הטוב ביותר.

התקופה האחרונה לימדה את רוב בעלי העסקים שיעור חשוב, וכי חיוני להתכונן מבעוד מועד ולהכין את העסק גם למצבי משבר, במיוחד כאלו שאינם צפויים. במאמר זה נסקר כלים שכדאי לרואי חשבון לשלב במערך העבודה שלהם הן בשוטף והן במצבי משבר, ונעמוד על חשיבותם הן מבחינה עסקית והן מבחינה תפעולית.

מערכות המידע

רואי חשבון זקוקים לתוכנות ספציפיות לביצוע חלק של יום העבודה. המערכות השונות מאגדות את כל המידע הפיננסי, ומאפשרות גישה למאגרי מידע מעמיקים בתחום. פעמים רבות, מומלץ לשלב מערכות מידע המותאמות באופן אישי לצרכיו הספציפיים של רואה החשבון, בכדי להקל על עבודתו ולהביא למערך פעילות חלק.

במידה וישנם עובדים שיש לפקח עליהם, כיום קיימות מערכות כניסה ויציאה המאפשרות לפקח על כמות שעות העבודה של כל העובדים, ואף מערכות המבקרות היטב את כמות הזמן שכל עובד בילה בעבודה על המערכות עצמן, למטרות הערכות תפוקה ווידוא שהעובדים אכן מבלים את זמנם בעשייה. 

גיבוי המידע

משרדי ראיית חשבון מייצרים כמויות עצומות של מידע פיננסי רגיש, שחשוב לשמור עליו מכל משמר. אחרי הכול, לכל הלקוחות שלכם ישנם עסקים, שלהם יש מתחרים. זאת ועוד, פעמים רבות יש להציג את המידע הפיננסי או להגיש אותו לגופים מדיניים מגוונים, ולכן חשוב שיהיה בנמצא בכל עת.

כיום, בעקבות הגדילה בכמות תוקפי הסייבר, עסקים רבים סובלים מפגיעה בממסדי הנתונים שלהם, שפוגעת הן בהמשכיות העסקית שלהם בטווח הארוך והן באמון של לקוחותיהם, שעמלו רבות לרכוש לאורך השנים. 

גיבוי איכותי של כלל המידע על שרתים פרטיים או בסביבת ענן מאובטחת, מאפשרת ליהנות מראש שקט לאורך היום ולדעת כי המידע שלכם ושל הלקוחות שלכם מוגן היטב ושמור לנצח נצחים.

הגנה על המידע

בעוד שמערכות גיבוי מסייעות לשמור על המידע, תחום אבטחת המידע מטרתו לסייע ולגונן על המידע של המערכת ועל שלמות המערכת עצמה.

בעוד שחומות אש מסייעות לגונן על מחשבים מפני חדירה של מערכות זדוניות, וירוסים או פולשים, תוכנות אנטי וירוס מסייעות לנטרל את האיומים שאכן הצליחו לחדור את שכבת המגן של חומת האש.

יחד, שתי המערכות שומרות היטב על כל המידע של החברה, מבטיחות להרחיק ממנו עיניים תועות של מתחרים או וירוסים ולשמר פעילות שוטפת ופרודוקטיבית במהלך יום העבודה.

טלפוניה

רואי חשבון זקוקים למערך טלפוניה מסודר, שירשים את לקוחותיהם מצד אחד, ומצד שני יקפיד לתעד כל שיחה ושיחה ויאפשר לנהל שיחות, ללא הגבלה, מכל מקום בעולם.

התקנה של מערכי טלפוניה מתקדמים הן במשרד והן במשרד הביתי, תייעל את התקשורת היומיומית שלכם עם גופים שונים, ותבטיח כי תמיד תהיה לכם הדרך לשוב ולשמוע את רצונות הלקוח, ולהוכיח את חפותכם מול לקוחות או גופים מדיניים.

מערך עבודה דינאמי ומנצח

כיום, רואי חשבון רבים סוגרים את משרדיהם ומעדיפים לנהל את עסקיהם מהמשרד הביתי. הנוחות של הבית, לצד הדינאמיות של מערך המחשוב, מאפשרת עבודה רציפה ומאורגנת, בהתאם ללוח הזמנים ולצרכים האישיים של רואה החשבון.

בכדי ליהנות מסביבת עבודה ביתית איכותית, חשוב להקפיד ולכלול בבית את כל מערכות המידע, חיבורי הרשת המתאימים וכמובן, לגבות את כל התכנים היטב ולגונן עליהם מפני מקרה של קריסת מערכת או פריצה.

אנחנו ב- ERG נותנים מענה ברמת המחשוב למשרדי ראיית חשבון מזה שנים, ומסייעים להתאים לרואי חשבון סביבת עבודה נעימה ונוחה, המתחשבת בצרכים שלהם ומכוונת לפרודוקטיביות שיא. צרו קשר כאן. 

תוכן עניינים

הכתבה הועילה לכם? שתפו...

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן