חדשות IT

תוכן עניינים

אנחנו שומעים חדשות לפחות פעם ביום, מתעדכנים במה שקורה דרך אתרים ברשת כמו YNet, NRG ואתרי חדשות דומים. אנחנו משתדלים להיות בכל עת עם אצבע על הדופק, כדי שלא יפתיעו אותנו, כדי שלא יתפסו אותנו לא מוכנים. להיות מעודכן פירושו עבורנו, כמנהלים וכחברות שירותי IT, לקבל בכל עת את כל הנתונים הזמינים, המידע הנגיש, את כל הכלים להחלטה מודעת ומושכלת, המעוגנת במציאות.

בקצב בו מתפתחות הטכנולוגיות, הניסיון לעקוב אחר תחום ה-IT עשוי להיות מסחרר מעט, ועם זאת, באותו הזמן – גם מלהיב ומרגש. כניסתן של טכנולוגיות חדשות, פרישתן (מחמת חוסר עניין וחוסר אימוץ על ידי הארגונים) של אחרות, הסתעפות של טכנולוגיות ומטמורפוזה שהן עוברות כדי להפוך למתאימות יותר לארגונים בני ימינו, כל אלה הם אלה שהופכים את עולם ה-IT הארגוני למלהיב ודינמי כל כך.

ברור למדי, כי לא ניתן להצליח ולעקוב אחרי כל המידע הרב המציף את הרשת, ללכוד כל פרט, כל שביב נתון אשר אי פעם נכתב על ידי מישהו אי שם ברחבי הרשת, אבל אין זה אומר כי אנחנו רשאים להפסיק להיות מעודכנים במתרחש. היכולת לקבל החלטות מודעות מבוססת על הכרת המציאות כמות שהיא, התייחסות לתמונה מקפת בת 360 מעלות, בד בבד עם היכולת לזהות מגמות בעת התהוותן, הם אלו ההופכות איש IT מטוב למצוין, בה במידה שהן עושות זו למנהלים בארגונים.

תוכן עניינים

הכתבה הועילה לכם? שתפו...

לקוחות וגולשים יקרים,

ימים קשים, עצובים ומורכבים עוברים על כולנו.

משפחת ERG שולחת אהבה ותנחומים עמוקים לכול משפחות ההרוגים והנעדרים והחלמה מהירה ושלמה לכול הפצועים.

בעזרת השם ובמהרה נננצח ונחזור לשקט ולשגרה.

אנחנו מעדכנים שגם בזמנים קשים אלו הצוות שלנו ערוך וזמין לסייע בכל נושאי המחשוב שלכם כרגיל.

אנחנו שולחים מכאן חיבוק גדול לכול עם ישראל ושנדע זמנים טובים יותר במהרה.

משפחת ERG פתרונות מחשוב ותוכנה.

דילוג לתוכן